ДомкратиДомкрати
Домкрати

Автомобільний гідравлічний домкрат - його функції та принцип роботи

Автолюбителі та механіки автосервісів при необхідності огляду авто часто використовують спеціальний пристрій, що дозволяє легко підняти його на необхідну висоту. Домкрат, або, як його ще називають, трансмісійна стійка, є в багажнику практично кожної машини. Під час дальньої поїздки він дозволяє замінити пробите колесо або оглянути днище щодо пошкоджень. У гаражних умовах цей інструмент знаходить ширше застосування.

Гідравлічні домкрати для легкових автомобілів працюють за принципом механічного гідравлічного важеля. Це означає, що прикладаючи на ручку невелике зусилля, на штоку набувають великої сили, що дозволяє піднімати на необхідну висоту важкі вантажі. Таким чином, гідравлічний домкрат для легкового автомобіля, купити який можна в нашому магазині - це обов'язковий автомобільний інструмент. Його наявність позбавить водія багатьох проблем, пов'язаних з несподіваною поломкою на дорозі.

Домкрат автомобільний гідравлічний - який краще?

Підйомні механізми для легкових автомобілів бувають різної конструкції, тому кожен може купити підходящий для свого авто гідравлічний домкрат (гідродомкрат), ціна його залежатиме від наступних факторів:

  • матеріал виготовлення - найчастіше для виробництва трансмісійних стійок використовують якісні сплави металів або чавуну, вони дозволяють витримувати великі навантаження;
  • конструкція - виробники пропонують для власників легкових машин пляшкові та підкатні домкрати, у кожного типу є свої переваги та недоліки;
  • вантажопідйомність - краще купити гідравлічний домкрат для легкового автомобіля до 2 тонн, для підйому авто цього достатньо, і ціна такого механізму доступна.

Краще замовити гідравлічний домкрат через інтернет-магазин, у цьому випадку ви зможете заощадити не лише на його вартості, а й суттєво скоротите час на його пошуки. Придбайте механізм з невеликим запасом вантажопідйомності, це продовжить його ресурс.

При підборі враховуйте два дуже важливі параметри - висоту підйому машини та висоту підхоплення домкрата, це особливо важливо для власників авто з низьким кліренсом.

Переваги використання гідродомкратів

Від чого залежить ціна гідравлічного домкрата - більш менш зрозуміло, що стосується зручності користування, то кожен з видів має свої переваги:

  1. Пляшковий - відрізняються простотою експлуатації, стійкістю, можна придбати одноштокову або двоштокову модель. Великим плюсом є їхній великий показник ККД при невеликій вазі.
  2. Підкатний - дозволяє робити підйом машини максимально швидко і плавно. Передбачені конструкцією колеса підвищують мобільність домкрата.

Краще вибирати трансмісійні стійки відомих виробників, вони відрізняються високою якістю складання та надійністю всіх комплектуючих. До торгової точки також висуваються певні вимоги, консультанти повинні грамотно пояснити особливості та переваги обраного вами товару.

Де купити пляшковий та підкатний домкрат для автомобіля в Києві?

В інтернет-магазині Santel (Київ, Україна) ви знайдете якісний гідравлічний домкрат (гідродомкрат), ціна якого вам сподобається, а купити його можна в будь-який зручний для вас час, вартість доставки залежить від обраної транспортної компанії.

Время генерации: 2.648, запросов: 2272