Тачки будівельніСадові та будівельні тачки, візки
Тачки будівельні

Ручна тачка - надійний помічник у виконанні різних робіт

Виконання поточних побутових завдань у приватному будинку або на присадибній ділянці часто включає перенесення великої кількості добрива, будівельних сумішей, сміття та, звичайно ж, вирощеного своїми руками врожаю. Вручну зробити це непросто, доводиться багато разів повертатися по чергову порцію вантажу. Тому більшість господарів приходить до висновку, що настав час купити тачку або візок будівельну в одному з варіантів - двоколісну або на одному колесі (на думку багатьох покупців, моделі на двох колесах набагато практичніші).

Це зручне пристосування знаходить також широке застосування у різних виробничих сферах. Незважаючи на технічний прогрес, завдяки якому регулярно з'являються нові механізми, візок будівельний, тачка (одноколісна, двоколісна) - затребуваний товар, купити його для будівництва чи збирання врожаю віддають перевагу багатьом споживачам.

Візка (тачка) будівельна - на що звернути увагу при виборі?

На перший погляд, відмінності між різними моделями цих пристроїв очевидні, і складаються тільки в кількості коліс. Але це не так, виробники пропонують широкий асортимент подібних виробів, що відрізняються:

  1. Матеріалом виготовлення - найбільшого поширення набули оцинковані тачки, кузов яких виготовлений з алюмінію або металу, оцинкованих. Це запобігає появі іржі та продовжує термін служби виробу.
  2. Вантажопідйомність - садові візки легші, на них зазвичай встановлено ліміт перевезення вантажів до 180 кг. Будівельні моделі відрізняються посиленою конструкцією, вартість будівельної тачки вище, так як для будівництва ліміт по вантажопідйомності підвищений до 300 кг.
  3. Місткість - багато хто вважає, що цей параметр ідентичний попередньому, але вони абсолютно різні. Ціна виробу залежить від об'єму кузова, двоколісна тачка будівельна має корисний об'єм до 130 л, а якщо купити дачну модель, цей показник буде до 70 літрів.
  4. Щодо коліс, то, крім кількості, вони ще відрізняються виглядом та розміром. Найзручніші у використанні тачки з пневматичними колесами, вони відмінно амортизують під час перевезення, підвищуючи комфорт користування. Інтернет-магазин Santel (Київ) представляє широкий асортимент інструментів та механізмів для будівництва та ремонту, у тому числі двоколісна тачка будівельна та інші види садової техніки.

Переваги візків для перевезення вантажів

Яка б модель вам не сподобалася - тачка одноколісна ручна городня або будівельна двоколісна або одноколісна, вона допоможе вирішити багато проблем, ціна її залежить від виду, купити гарний візок пропонує будівельний магазин santel.kiev.ua (Київ). З нею ви зможете транспортувати будь-який вантаж максимально швидко, висока маневреність дозволяє використовувати її в місцях з поганою прохідністю.

Візок є чудовою помічницею будь-якого господаря, полегшуючи йому роботи на присадибній ділянці або під час виконання ремонтно-будівельних робіт. Зручні ручки із протиковзкими вставками підвищують комфорт користування, додатковою перевагою буде наявність спеціальних упорів.

Купити будівельну одноколісну тачку

Якісну тачку будівельну (ручний будівельний одноколісний візок, тачка дачна) вибрати досить просто, достатньо зайти на сайт santel.kiev.ua і купити модель, що сподобалася, ціна якої буде відповідати виділеному бюджету. Ми з радістю допоможемо вам, забезпечивши професійну консультацію та організувавши доставку товару до будь-якої точки нашої країни.

Время генерации: 0.577, запросов: 1759