Набори акумуляторного інструментуНабори акумуляторного інструменту
Набори акумуляторного інструменту

Набір акумуляторних інструментів - необхідність домашнього майстра

Для того, щоб виконувати в будинку, на дачі різноманітні завдання з будівництва та ремонту, необхідно мати електроінструменти: шуруповерт, болгарку, перфоратор, шліфувальну машину. Електроінструменти бувають мережними та акумуляторними. Кожен тип має свої плюси та мінуси. Мережеві моделі можуть працювати хоч цілий день, але вони залежать від розетки. Акумуляторні інструменти дуже мобільні. Вони можуть використовуватися для роботи на вулиці, на даху, у важкодоступних та інших місцях, куди не дотягнеться електричний шнур, але їхня працездатність залежить від заряду батареї.

Для виконання побутових завдань дуже зручно мати набір акумуляторного інструменту, який можна купити за доступною ціною у Києві та інших містах України. У набір зазвичай входить найпопулярніший інструмент. За технічними можливостями пристрої не поступаються мережевому обладнанню, а у зручності користування навіть виграють.

Що може входити в комплект акумулятора?

Набір інструментів на акумуляторах, як правило, продається у зручному кейсі, сумці, ящику, валізці, які вміщують усі елементи: два і більше інструментів, два акумулятори, зарядний пристрій. Кейс полегшує зберігання вмісту.

Акумуляторні набори інструментів виробляють багато вітчизняних та закордонних торгових марок: Makita, Metabo, AEG, DeWalt, Black&Decker, Bosch та інші. Вони можуть комплектуватися такими інструментами:

 1. Болгарка (кутова шліфувальна машина).
 2. Перфоратор.
 3. Шуруповерт.
 4. Ударний гвинтоверт.
 5. Дрель-шуруповерт.
 6. Сабельна пилка.
 7. Дискова пилка.
 8. Вібраційна шліфувальна машина.
 9. Ексцентрикова шліфувальна машина та інше обладнання.

Кожен майстер підбирає собі комплект залежно від особистих потреб. Також у набір можуть входити витратні матеріали: шліфувальні круги та листи.

На що звернути увагу при виборі акумуляторів?

Акумуляторний набір інструментів включає дві батареї для того, щоб забезпечити кілька годин безперебійної роботи за допомогою інструмента. Найчастіше використовуються літій-іонні батареї (Li-Ion). Вони відрізняються:

 • високою енергоємністю;
 • легкою вагою;
 • високою потужністю;
 • низьким рівнем саморозряду.

При виборі комплекту слід звернути увагу на ємність батареї та її напругу. Від цих параметрів залежить продуктивність та час роботи інструментів.

Купити набір акумулятора

Купити набори акумуляторних інструментів за вигідною ціною можна в інтернет-магазині santel.kiev.ua (Україна, Київ) з доставкою в будь-яке місто. Компанія Santel вже не перший рік займається продажем якісного електроустаткування, ручного інструменту, продуктивної техніки для будівництва, силового обладнання та інших товарів від перевірених брендів.

Время генерации: 0.607, запросов: 1826