Зарядні пристрої для акумуляторівПускозарядні та зарядні пристрої для автомобіля
Зарядні пристрої для акумуляторів

Ваш автомобіль - у надійних клемах

Зарядний пристрій - це електронний пристрій для заряду акумулятора та батареї акумулятора. Такий пристрій може бути зовнішнім або вбудованим. Пуско-зарядний пристрій і зарядний для акумуляторів вже давно стали невід'ємним атрибутом кожного автомобіля, що поважає себе. На сьогоднішній день запуск двигуна автомобіля є абсолютно автоматизованим, а ось від розрядженого акумулятора через невимкнену магнітолу, фари або морозну погоду не захищений будь-який автолюбитель. Ця проблема стане не актуальною, якщо пусковий зарядний пристрій для акумулятора потрібної моделі завжди буде поблизу. Пусковий зарядник здатний зарядити акумулятор та запустити двигун автомобіля.

Пуско-зарядні та зарядні пристрої для автомобіля

Пристрій для заряджання акумулятора знадобиться власнику автомобіля для заряду АКБ (батареї акумулятора) без потреби запуску двигуна. Така модель заряджає батареї різної ємності.

Фірмові зарядні пристрої для акумуляторів мають значні можливості:

  • автоматична зарядка;
  • напруга 12 і 24 В;
  • реабілітація сильно розрядженої батареї;
  • десульфатація (очищення від сульфату свинцю пластин акумулятора).

Дані системи збільшують функціональні здібності, які має зарядник для АКБ та комфорт при роботі. Зарядний акумулятор має компактну форму, працює тільки від мережі 220 В, може відновити старий акумулятор (деякі моделі). Пуско-зарядний пристрій працює в режимі запуску двигуна та заряджання акумуляторної батареї. Такі моделі часто можуть функціонувати і в режимі прискореного заряду. Ця функція є дуже доречною в той момент, коли ви обмежені за часом на повний заряд АКБ.

Ємність батареї, потрібний струм для заряду та запуску вказуються в технологічному паспорті пристрою. Стартер вашого транспортного засобу завдяки ПЗУ матиме додаткове джерело струму. Дуже доречна наявність режиму відновлення батареї (яка повністю розрядилася), систем захисту, таймера та інших.

Вибір та купівля пристрою

Ви можете купити зарядний пристрій для акумулятора (АКБ) та пуско-зарядний пристрій у нашому інтернет-магазині Santel (Київ, Україна). У нашому каталозі представлені тільки якісні моделі для заряду акумулятора ємністю від 75 до 2200 Аг та мінімальною вихідною напругою 12 В. Ознайомитись з асортиментом та підібрати потрібний вам пристрій та (або) адаптер допоможуть наші професійні консультанти. Надсилання Новою Поштою до будь-якої точки України.

Время генерации: 4.764, запросов: 2342