БензорезиБензорізи
Бензорізи

Сфера застосування бензорізу

Будівельні, ремонтні роботи, демонтаж вимагають наявності спеціального потужного інструменту та обладнання: відбійного молотка, будівельного міксера, зварювального обладнання, фарбопульта та іншої техніки.

Для різання твердих матеріалів, таких як метал, бетон, потрібна спеціальна техніка: бензоболгарка, бензорез по бетону, металу. Таке обладнання має бути мобільним. Прив'язуватись до електромережі або обтяжувати прилад ємним акумулятором - не зовсім раціонально. Бензорези оснащені бензиновим двигуном. Він здатний забезпечити достатню потужність для різання залізобетону, асфальту, металевих конструкцій. Такий інструмент застосовують при демонтажі будівель, вирізуванні отворів у бетонних перекриттях, ремонті дорожнього та залізничного покриття, а також під час проведення рятувальних робіт.

Принцип дії та різновиди бензорізів

Ручний бензорез, ціна якого залежить від виробника, потужності, діаметра диска та інших параметрів, є алмазним різальним інструментом з бензиновим двигуном. Зовні він нагадує бензопилу, тільки замість ланцюга обладнання оснащене різальним диском (є моделі з двома дисками).

Моделі бензорізів відрізняються такими параметрами:

  • потужністю двигуна (може вимірюватися в кВт або к.с.);
  • системою запуску двигуна (ручний, електричний);
  • робочим об'ємом циліндра;
  • об'ємом паливного бака;
  • максимальним діаметром диска (в середньому 230-500 мм);
  • максимальна глибина різу (в середньому до 300 мм);
  • швидкістю обертання диска.

Бензиновий бетоноріз, бензорез по металу - досить важке обладнання, тому виробники оснащують його ергономічною ручкою з демпфуючими елементами, які знижують вібрацію. Сучасні бензинові двигуни більш економно витрачають паливо та виділяють менше шкідливих речовин під час роботи. Деякі моделі мають регулювання нахилу пильного диска, завдяки чому можна працювати у важкодоступних місцях.

На що звернути увагу при виборі бензорізу?

Підбираючи бензорез, варто звернути увагу на такі нюанси:

  1. Відповідність технічних характеристик та можливостей інструменту поставленим завданням.
  2. Безпека в експлуатації (наявність спеціальних кожухів у конструкції).
  3. Зручність у роботі (вага, ергономічна ручка).

Замовити та купити бензорез та іншу техніку можна у компанії Santel. Бажано підбирати обладнання для будівельних робіт відомих торгових марок, які зарекомендували себе довговічною та безвідмовною продукцією: AGP, Echo, Eibenstock, Makita, Masalta, Yato тощо.

Купити бензоріз у Києві

Купити за вигідною ціною ручний бензорез по металу, бетону (бензоболгарку, бетоноріз) та інше обладнання для будівництва та ремонту можна в інтернет-магазині Santel (Київ, Україна) з доставкою до будь-якого населеного пункту. Компанія Santel вже давно займається постачанням інструменту та техніки для дому, саду та виконання будівельних завдань. Асортимент продукції дуже широкий. Всі товари високої якості мають гарантію від виробника.

Время генерации: 0.182, запросов: 386