Кола відрізніКола відрізні
Кола відрізні

Області застосування УШМ

Кутова машина для шліфування (УШМ, кутова шліфувальна, розмовна - "болгарка") застосовується для різання, очищення та полірування виробів (металевих, кам'яних, бетонних, керамічних, дерев'яних тощо) та заточування інструментів. Види даних робіт виконуються за допомогою витратного матеріалу - диск (коло) відрізний та щітка, встановлення яких проводиться на шпиндель УШМ.

На відміну від прямокутних шліфувальних машин (двигун і інструмент знаходяться на одній лінії), у кутовий дані осі розташовуються відносно один одного під кутом 90°. Щітки утримуються за допомогою внутрішнього різьблення, а диски (кола) прикріплюють гайкою. Оснащення обов'язково має бути підібране під певну болгарку за величиною отвору посадки, діаметром і товщиною абразиву (дрібнозернистого твердого матеріалу). При цьому необхідно враховувати вид виконуваних робіт і категорію виробу, що обробляється.

Аксесуари та їх характеристики

Види кіл: абразивний, зачистний, відрізний, пиляльний, алмазний, полірований.

Склад кола для шліфувальної машини (кутовий) допускає його застосування для виробів з конкретних складових (алюміній, сталь, кераміка, камінь та інших), тому відбувається маркування різноманітними кольорами:

  • синій - застосовують для мармуру, бетону;
  • зелений - призначений для різання виробів із граніту;
  • жовтий - використовують для кахлю, алебастру;
  • сірий - для різання кераміки, черепиці;
  • помаранчевий - обробка цегли.

Головна відмінність абразивного кола - структура та товщина. Відрізні круги (диски), які виробляють двошаровими, у товщині не перевищують 3 мм. Шліфувальні моделі товстіші, оскільки зміцнення відбувається в 3 шари. Диски плоскої форми підходять для простих операцій, а круги, що мають форму тарілки, стануть вам у нагоді для шліфування місць, доступ до яких досить обмежений.

Основним параметром шліфувального кола є зернистість, адже чим більше зерно, тим швидше відбувається обробка заготівлі, але при цьому ви втрачаєте якість полірування, шліфування та різання. Літерою латинського алфавіту (останньою в позначенні диска) маркується твердість зв'язки в основі кола. Ступінь м'якості тим більше, чим ближче буква до початку алфавіту. Для делікатних матеріалів рекомендовані кола з м'якшими зв'язками.

Купити відрізний диск у Києві

Замовити відрізне коло (сегментне, суцільне, турбо) ви можете в інтернет-магазині Santel (Україна, Київ). В асортименті знайдете диск відрізний, ціна якого вас приємно здивує (вартість відрізних дисків мінімальна на ринку цієї продукції). У нашому каталозі є алмазні круги відрізні від кращих фірм виробників. Купити відрізний диск (кола), що підходить саме вам, допоможуть наші співробітники. В наявності диски для обробки алюмінію, бетону, дерева, граніту, кераміки, мармуру, пісковика, чавуну та інших матеріалів. Доставка товару проводиться Новою Поштою у найкоротший термін.

Время генерации: 2.261, запросов: 2598