ДровоколиДровоколи
Дровоколи

Електрродровокіл - тепло в будинку без проблем

Не у всіх будинках є централізоване опалення. У деяких районах також немає газопостачання, а топити будинок за допомогою електричного котла не завжди можливо через ветхість проводки. Крім того, у приватних будинках є каміни та лазні, яким постійно потрібні дрова.

Вартість колотих дров набагато вища, ніж колод, тому вигідно займатися підготовкою самостійно. Раніше для цього використовувалася сокира, але подібна робота може займати кілька годин, до того ж потрібно бути фізично сильною, щоб упоратися з таким заняттям. Раніше на виробництвах застосовувалися верстати для колки дров, тепер їх можна купити і до приватного будинку.

Якими бувають дровоколи?

В Україні можна купити механічний чи електричний дроворуб. Найбільшою популярністю користується другий варіант, оскільки він відрізняється вищою продуктивністю. Конструктивно пристрій складається з:

 • станини;
 • двигуна;
 • обмежувач ходу поршня;
 • бічних затискачів;
 • змінного дільника;
 • транспортувальних коліс;
 • дишла.

Можна купити дровокольний верстат із електричним або бензиновим двигуном. Електричні моделі користуються більшою популярністю, оскільки вони працюють тихо для того, щоб отримати дрова, достатньо підключити пристрій до мережі. До того ж подібне обладнання відрізняється економічністю, тому що йому не потрібне дороге обслуговування. Єдиним недоліком є обмежений радіус роботи, хоча для такого пристрою цей параметр не є вирішальним. У процесі роботи не виділяється газ, тому можна купити електричний колун для дров для використання його в приміщенні.

Що враховувати перед тим, як купити верстат-дровокол?

Вартість дровокола залежить від його потужності, тобто від продуктивності. Моделі можуть бути для побутових та промислових потреб. У процесі вибору обладнання необхідно звернути увагу на:

 1. Клас.
 2. Тип.
 3. Двигун.
 4. Потужність.
 5. Встановлення колоди.
 6. Показник максимальних зусиль.
 7. Розмір заготовок.

Електроколун для дров можна купити за вигідною ціною, у місті Київ, Україна є спеціалізовані магазини. Слід враховувати, що при роботі з подібним обладнанням потрібно дотримуватись заходів безпеки. Наприклад, аварійне відключення можливе за допомогою спеціальної кнопки. Деякі моделі не запустяться доти, доки не будуть опущені два важелі одночасно, такий спосіб допомагає вберегти від попадання рук під ножі. Сучасні пристрої захищені від перевантажень та короткого замикання. При заклинуванні поліна апарат автоматично вимикається.

Купити дровокол

На сайті santel.kiev.ua, Київ, можна вибрати та купити за вигідною ціною автоматичний електричний дровокол (електро колун для дров) зі швидкою доставкою по всій Україні. У каталозі представлено лише якісне обладнання від провідних світових виробників. Щоб отримати консультацію, достатньо зв'язатися по телефону з оператором, який допоможе вибрати найбільш підходящий пристрій.

Время генерации: 0.356, запросов: 913