Якщо ви запланували будівництво на дачі або заміському будинку, то бетонозмішувач є одним з обов'язкових атрибутів, оскільки без приготування якісного будівельного розчину навряд чи вдасться досягти хорошого результату. Більше того, жодна будмайданчик не обійдеться без бетономішалки. Пристрій зручний, практичний, витримує значні навантаження.
Завдання бетономішалки - приготування високоякісного та однорідного розчину. Компоненти бетону завантажені в барабан, що обертається. Це дозволяє досягти оптимального змішування. Хороша бетонозмішувач на будівельному майданчику дозволяє заощадити чимало часу, скоротити перерви в роботі, покращити якість.
Бетонозмішувачі: класифікація
Залежно від принципу дії, розрізняють бетономішалки:
Гравітаційні.
Примусові.
Гравітаційні бетономішалки
Гравітаційна модель працює за наступним алгоритмом: барабан обертається, на його стінках закріплені лопаті. Рівномірне змішування складових досягається за рахунок багаторазового руху вгору-вниз. Область застосування побутових гравітаційних бетономішалок - дачі та приватні домоволодіння.
Бетонозмішувачі примусової дії
У пристроях примусового типу резервуар-барабан залишається нерухомим. Обертаються тільки лопаті всередині нього. Енергоспоживання примусового пристрою більше ніж гравітаційного аналога. Це стаціонарна бетонозмішувач, модель професійного чи напівпрофесійного класів.
Критерії вибору: як правильно купити бетонозмішувач?
При покупці бетономішалки слід звернути увагу на такі параметри:
обсяг резервуара;
товщина стінок;
обсяг готової суміші;
потужність електромотора;
напруга;
вартість бетономішалки.
Для невеликого будмайданчика достатньо барабана об'ємом 125 л. Якщо будівництво масштабніше, бажано вибрати більш ємну модель (200-300 л).
Електрична бетонозмішувач з товстими стінами оптимальна для приготування великої кількості будівельної суміші. Такий виріб витримує значні навантаження, стійкий до зношування. Для невеликих об'ємів розчину (наприклад, при будівництві на дачі) можна використовувати відносно бюджетну тонкостінну модель.
Найважливіший параметр при покупці електро бетономішалки - обсяг отриманої суміші. Наприклад, хороший показник для пристрою зі 125-літровим барабаном – від 80 до 25 літрів готового розчину.
Величина напруги може бути 220 або 380 В. Перші – побутові моделі, другі – професійні, використовуються на підприємствах. Вартість бетономішалок на 380 В вище, але вони значно ефективніші.
Купити бетонозмішувач у Києві
Замовити та купити побутову бетонозмішувач (бетонозмішувач) за найпривабливішою ціною з доставкою в Києві та по Україні ви зможете на сайті інтернет-магазину Santel; ціни на бетономішалки можна уточнити на сайті онлайн або за телефоном.