Насадки для гравераНасадки до електроінструменту
Насадки до електроінструменту

Гравер із набором насадок - зручний ручний інструмент для делікатних робіт з твердими матеріалами

Одним із затребуваних ручних електроінструментів є гравер. Він використовується для делікатних робіт із різноманітними міцними матеріалами. Заготівлі та деталі можуть бути скляними, кам'яними, керамічними, металевими, дерев'яними, кістяними, пластиковими. За допомогою такого інструменту можна робити малюнки, написи, маркування на різних поверхнях, свердлити, зачищати поверхню, фрезерувати, шліфувати та виконувати інші завдання.

Гравери відрізняються потужністю, розміром цанги, максимальною кількістю оборотів, комплектацією, виробником. Потужні інструменти з широкою комплектацією та додатковим функціоналом дозволяють виконувати безліч різноманітних робіт, не вдаючись до іншого обладнання.

Асортимент змінних насадок на гравер, які можна купити в Україні

Електричний гравер за принципом роботи багато в чому схожий з дрилем та шліфмашинкою, просто працює він із заготовками та деталями невеликого розміру. Враховуючи, що даний інструмент може виконувати безліч різноманітних робіт, починаючи з гравіювання і закінчуючи шліфуванням, звичайно, необхідно придбати всі необхідні насадки. Насадка має просту конструкцію. Це металевий стрижень із робочою головкою, яка контактує з поверхнею заготовки.

Для гравера можна купити такі змінні насадки:

  • алмазні бори (шарошки);
  • абразивні шарошки (насадки для гравера з нанесеним на головку оксидом алюмінію, карбідом кремнію);
  • полірувальні насадки з повстю;
  • фрези;
  • свердла;
  • дротяні насадки.

Кожна модель необхідна для конкретного завдання. Алмазні бори необхідні обробки фігурних отворів. Як правило, вони продаються наборами, в яких є моделі різних форм та розмірів. Абразивні інструменти також найчастіше йдуть набором. Вони допомагають розточувати отвори, шліфувати деталі. Насадка для гравера з повстю використовують для полірування виробів. Під час роботи застосовують спеціальні полірувальні пасти. Дротовими насадками очищають деталі від бруду та іржі.

Кращий вибір насадок для граверів від магазину Santel

В інтернет-магазині Santel можна купити будь-яку насадку на дриль, гравер за вигідною вартістю. У каталозі сайту також представлений широкий асортимент електроінструментів, ручних інструментів, будівельної техніки, силового обладнання, перехідників, розхідників, аксесуарів та багато іншого від перевірених торгових марок. Зручний фільтр допоможе швидко знайти потрібний товар. Доставка здійснюється по всій Україні.

Время генерации: 1.833, запросов: 1819