ОбприскувачіСадові обприскувачі
Обприскувачі

Обприскувачі - їх призначення та сфера застосування

Вовтузитися біля власного будинку або на дачній ділянці, вирощуючи корисні фрукти, овочі або квіти для душі, люблять дуже багато. І це не завжди люди похилого віку, молодь також часто можна помітити на клумбах та грядках. Загальновідомо, що без достатньої кількості вологи будь-яка рослина (овочева або квітуча) росте дуже погано. Погода не завжди видає достатню для оптимального росту рослин кількості опадів, тому необхідно купити спеціальний обприскувач, який може бути ручним або ранцевим.

За допомогою цього зручного пристосування легко виробляти полив та підживлення рідкими добривами культурних рослин. Пульверизатор ручний для квітів або інших видів рослин вміщує різний об'єм води, тому можна купити найбільш підходящий вам варіант, при цьому ціна обприскувача досить демократична.

Види та особливості садових обприскувачів

Найбільш затребуваним є ручний помповий обприскувач, таку модель вигідно замовити через інтернет-магазин, ціна товару залежатиме від наступних факторів:

  • вигляд пульверизатора - виробники пропонують різні варіанти виконання садових розпилювачів, вудкового типу, невеликі ручні вироби або об'ємні оприскувачі, що працюють від акумуляторів або на бензині;
  • об'єм розпилювача - якщо це вудкова модель, вона вимагає наявності окремої ємності з рідиною, решта варіантів передбачає заповнення рідиною резервуара, в залежності від потреб, можна купити ручний обприскувач для квітів або ранцевий від 6 до 20 літрів.

Деякі моделі обприскувачів успішно використовуються для інших цілей - при виконанні підготовчих робіт з обклеювання стін шпалерами, при проведенні фарбувальних робіт тощо.

Якісний ручний або ранцевий обприскувач можна купити в магазині Santel (Київ, Україна)

При виборі цих пристроїв варто добре продумати основні функції, якісного виконання яких ви від них очікуєте. Наприклад, у квартиру недоцільно купувати об'ємні моделі з довгими шлангами, ними буде незручно користуватися, так само як і ручний обприскувач невеликого об'єму мало чим допоможе при обприскуванні дерев. Акумуляторні моделі дозволяють з легкістю проводити профілактичні обробки великих плантацій насаджень від шкідників та хвороб, а також їх підживлення рідкими добривами.

Щодо виробників, то і вітчизняні, і імпортні відомі бренди випускають надійні вироби. За умови дотримання умов експлуатації вони безвідмовно виконують роботу протягом тривалого часу. Який би ви не вибрали обприскувач (пульверизатор, розпилювач) - ручний, помповий, акумуляторний та ін, купити його для обробки квітів або кімнатних рослин з оптимальним співвідношенням якість/ціна можна в магазині Santel. У нас можна знайти різний побутовий та професійний інструмент для виконання найрізноманітніших робіт.

Время генерации: 1.783, запросов: 1739