НожівкиНожівки ручні
Ножівки

Ручна ножівка - потрібний інструмент домашнього майстра

У господарстві у чоловіка має бути цілий набір ручних та електроінструментів, які дозволять виконувати різноманітні завдання з будівництва та ремонту, не вдаючись до сторонньої допомоги. Одним із потрібних інструментів є ножівка.

Ножовка - це ручний столярно-слюсарний інструмент, який дозволяє пиляти різноманітні матеріали: дерево, метал, пластмасу, гіпсокартон, газобетон та інше. Такий інструмент зручно використовувати для невеликого масштабу. Ножівка, яка є різновидом пили, має просту конструкцію. Вона складається з ергономічної рукояті та полотна з ріжучою кромкою.

Різновиди ручних ножівок

У будівельних магазинах представлений широкий асортимент ручного інструменту, тут можна купити ножівку в тому числі. Вона може бути представлена в кількох видах, залежно від призначення:

  • ножівка по дереву (вузька, звичайна, пасувальна, лучкова, дворучна);
  • за металом (професійна, ножівка-ручка);
  • за пінобетоном, газобетоном.

Кожен різновид призначений для вирішення свого конкретного завдання. Ножування відрізняються розміром ріжучого полотна, формою зубів. Пилки для поздовжнього різу оснащені зубами, нахиленими вперед під гострим кутом, інструмент для поперечного різання має прямі зубці. Є моделі із зубами, поділеними на групи, між якими є проміжки. Вони ідеальні для роботи із сирою деревиною. Пила з дрібними зубцями (2-2,5 мм) дуже зручна для високоточного розпилювання деревини та інших матеріалів.

Вузькі моделі найкраще підходять для наскрізних пропилів, криволінійних чи невеликих елементів. Пасивні (шипові) ножівки необхідні для поперечного розкривання полотна, отримання чистого та гладкого зрізу. Моделі, призначені для роботи з металевими заготовками, виготовляються із швидкорізальної сталі, зуби проходять термічну обробку. Пилки для газобетону оснащені спеціальними переможними напайками, які забезпечують більш жорстке врізання та прискорене різання жорстких матеріалів.

На що звернути увагу при виборі ручної ножівки?

Перш ніж купити ручну ножівку, необхідно звернути увагу на такі характеристики інструменту:

  • розмір та форму зубів;
  • розмір та марку сталі полотна;
  • довжину, ширину, товщину різального полотна;
  • гнучкість пили;
  • вага інструменту;
  • матеріал виготовлення та зручність рукояті.

Також варто оглянути систему кріплення полотна у ножівках по металу. Гайка повинна надійно фіксувати полотно та крутитись без застосування додаткових пристроїв.

Купити ручну ножівку по дереву та металу

Купити якісну ручну ножівку за доступною ціною можна в інтернет-магазині Santel. Тут також є інші необхідні товари: стільці різних розмірів, розведення для пилок, змінні полотна, труборізи та багато іншого. Магазин Santel представляє до уваги покупців ручний та електричний інструмент для ремонту, будівництва від світових виробників. У каталозі сайту є чудовий вибір садового інструменту, силової техніки, витратних матеріалів та інших необхідних товарів.

Время генерации: 2.753, запросов: 1763