Патрони до дреліПатрони для дриля
Патрони для дриля

Патрони на дриль - важливий елемент дриля

Важко підшукати більш універсальний та корисний електроінструмент, ніж дриль. Вона є першою "помічницею" у ремонтних та будівельних справах різного масштабу. За допомогою різноманітних насадок для дриля можна проводити не тільки свердління, але і вкручування-викручування шурупів, зачищення та полірування поверхонь і деталей, різання твердих матеріалів, заточування інструментів, замішування фарби та будівельних сумішей.

Дріли бувають різної потужності, з різним типом живлення, ударні, ненаголошені, кутові, дрилі-міксери та інші. Дриль складається з електродвигуна, щіток, редуктора, конденсатора, кнопок живлення та перемикання режимів, корпусу, електрошнура та патрона. Патрон необхідний фіксації робочих насадок. Від його пристрою залежить швидкість та зручність зміни насадок.

Різновиди патронів для дриля

Патрони на дрилі, представлені в нашому інтернет-магазині, можна розділити на два види:

  1. Ключові (ЗВП).
  2. Швидкозатискні (ШЗП).

Ключовий патрон для дриля, який також називають зубчасто-вінцевим, зазвичай кріпиться біля шпинделя за допомогою трьох кулачкових затискачів. Для його затягування потрібний спеціальний ключ. Такі моделі вирізняються високим рівнем надійності. Ця якість важлива у потужних пристроях з ударом. Ключовий патрон не дає свердлу прокручуватися під час високих навантажень. Самозатискний патрон на дриль славиться зручністю при зміні насадок, оскільки спеціальних ключів при цьому не потрібно. Зміна оснащення займає мінімум часу, крім того, цей процес можна здійснювати практично однією рукою. Роль затискного ключа грає зовнішня патронна оболонка. Швидкозатискні патрони оснащуються інструменти, розраховані на невисокі та середні навантаження. Від типу перехідника на патрон та самого патрону для дриля варіюється і вартість пристосування.

При частих та інтенсивних навантаженнях патрон дриля може вийти з ладу. Термін служби скорочують частинки, що потрапляють всередину пристрою. Таку запчастину можна придбати у спеціалізованих магазинах за доступною вартістю. Підбираючи патрон, слід звернути увагу на такі параметри: мінімальний та максимальний діаметр хвостовиків насадок, діаметр нижньої частини отвору посадкового. Для продовження терміну експлуатації патрона необхідно використовувати густе мастило типу солідолу або літолу. Вона захищає металеві частини від корозії, запобігає попаданню сторонніх частинок, знижує тертя.

Де знайти хороший вибір патронів для дриля?

Придбати за доступною ціною патрон на дриль можна в інтернет-магазині Santel з оперативною доставкою до Києва, Дніпра, Харкова, Одеси та інших міст України. У каталозі сайту є продукція таких відомих брендів:

  • Bosch;
  • Sturm;
  • Metabo;
  • Werk;
  • Mastertool та інших.

Ціна на патрон для дриля залежить як від виробника, так і якісних, технічних характеристик.

Купити патрон для дриля в Києві

Santel також пропонує широкий вибір ручних та електроінструментів для ремонту та будівництва, силове обладнання, техніку для саду та городу, витратні матеріали, аксесуари для автомобілів та багато іншого від перевірених торгових марок за вигідними цінами.

Время генерации: 1.001, запросов: 1690