Ножиці для металуНожиці по металу
Ножиці по металу

Ножиці по металу: призначення, специфіка

Ручні ножиці для різання металу можуть відрізнятися за класифікацією та типом. Цими інструментами можна різати сталеві листи, алюмінієвий профіль. Відмінності ножиць для різання металу, заліза не тільки у формі лез, а й у вигляді кріплення, особливості рукоятки.

Усі подібні інструменти створені для холодної обробки металів. Якщо перед вами стоїть завдання купити ножиці по металу, то треба для початку розібратися в тому, якою буде їхнє основне завдання, в чому полягає специфіка застосування, наскільки велика інтенсивність використання інструменту. Адже всі ці параметри впливають на вибір конкретної моделі. Тому врахуйте ширину та товщину металу, який ви збираєтеся різати, характер самої обробки (прямий чи криволінійний). Після цього продумайте, які технічні характеристики будівельних ножиць вас цікавлять у зв'язку з особливостями вашої діяльності.

Асортимент універсальних, прямих та інших ножиць по металу

У нашому інтернет-магазині ви можете купити ручні ножиці з металу кількох типів. Всі ручні пристрої використовуються в побуті і служать для різання тонколистових металів, дроту або жерсті, а також для інших матеріалів:

  • папери, шкіри, картону, тканини;
  • пластика;
  • проводів.

Ручні будівельні ножиці по металу розрізняються за параметром форми різання. Моделі можуть бути:

  • прямими (у таких інструментів є симетричні губки);
  • універсальними (підходять для криволінійного та прямого різання зліва направо, праворуч наліво, мають також симетричні губки особливої конструкції);
  • правими (для створення радіусів вправо, для прямих ліній);
  • лівими (що мають, на відміну від попередніх, протилежні характеристики).

Наступний важливий параметр - максимальна товщина різання. Вона залежить від габаритів металу, який оброблятиметься ножицями по металу ручного типу. Середній показник – не більше 1,5 мм. Рекомендуємо вам купити ножиці по металу ручні з асортименту нашого магазину в Україні з урахуванням невеликого запасу!

Щодо довжини губок, тут варто уважно поставитися до показника в цьому параметрі, адже, звичайно, зручно різати метал ножицями з довгими лезами, проте їхня маневреність порівняно гірша, ніж у моделей з короткими губками.

Наступний найважливіший показник – це марка сталі. Маркування SS повідомляє про виготовлення лез із нержавіючої сталі. Інші ж види мають цікаві переваги (міцність, захист від корозії). Пам'ятайте, що марковану сталь буквами CS дуже важливо обробляти та не зберігати за умов підвищеної вологості.

А тепер зверніть увагу на твердість сталі для ножицьбудівельних, від якої, до речі, теж залежить вартість виробу. Здавалося б, все ясно: твердість матеріалу різальної сталі повинна бути вищою за цей показник того металу, який ви плануєте обробляти. Однак і в цій характеристиці варто розібратися наперед. Оптимально використовувати інструменти з параметром від 40 до 60 HRC. Однак високоміцні сплави вимагатимуть особливої твердості матеріалу лез. Головне, що при дотриманні співвідношення цієї характеристики та правильного підбору інструменту ви домагаєтеся не тільки якісного результату, але й підвищуєте ефективність роботи, а також сприяєте збереженню гостроти лез.

Отже, перед тим, як купити ножиці по металу, важливо розібратися в кожному окремому параметрі. Ви можете вибрати будь-які - універсальні, прямохідні та фігурні (що роблять криву лінію) - інструменти в нашому інтернет-магазині.

Купити універсальні ножиці по металу в Києві

Зробити вибір та купити ножиці універсальні або інших типів - будь-яку потрібну модель можна замовити у нашому інтернет-магазині

Якщо ви скористалися фільтром пошуку та знайшли необхідну для своєї роботи модель, можете переходити у покупці інструменту. Ціна ножиць по металу залежить від різних параметрів та характеристик, а також від бренду.

У нашому магазині ви можете знайти будь-які види: кухонні ножиці, будівельні та інші за оптимальною ціною Київ та купити їх у зручному форматі через інтернет та оформлення доставки. Визначивши вид роботи, товщину і твердість матеріалу, що нарізається і, відповідно, ці дані в ножицях, ви легко знайдете найзручнішу для себе модель: за формою і довжиною, за характеристиками ручки (адже і цей фактор, що впливає на зручність роботи, теж важливий).

Ми пропонуємо вам широкий асортимент інструментів та допомогу в купівлі бажаних ножиць по металу за найкращою ціною, зручний формат купити модель та отримати її у Києві, Харкові та в інші міста України. Залишайтеся нашим клієнтом, адже якщо ви займаєтеся серйозною ручною працею, вам обов'язково знадобляться й інші інструменти.

Время генерации: 1.194, запросов: 1722