ПлоскогубціПлоскогубці, круглогубці, пасатижі
Плоскогубці

Плоскогубці в асортименті нашого інтернет-магазину

У багатьох сферах діяльності людини потрібні такі інструменти, як плоскогубці та пасатижі. Шарнірно-губцеві пристрої, як правило, застосовуються для ремонту будь-яких механізмів, використовуються в слюсарній справі і для електромонтажу. До загальної групи подібних пристроїв відносяться також кліщі, кусачки та круглогубці. І кожний із перелічених пристроїв у своїй підгрупі відрізнятиметься за формою та особливостями застосування. 

Якщо використовувати один із подібних інструментів замість потрібного, можна просто зіпсувати його. Тому розуміємося на розумінні термінології: багатофункціональні плоскогубці – це інструмент з плоскими губками, які мають насічки. Цей робочий предмет допомагає фіксувати деталь, загинати металевий елемент чи кабель.

Докладніше про інструмент: категорії та типи плоскогубців

Саме від виду та характеру робочої поверхні залежить особливість використання. Класифікувати інструмент можна так:

  • довгі губки тонкихплоскогубців хороші для застосування у важкодоступному місці "качконоси";
  • витягнуті та вигнуті плоскогубці підходять для виконання електротехнічних робіт;
  • плоскогубці без насічок або зі спеціальними пом'якшувальними накладками - відмінний пристрій для маніпуляцій з крихкими предметами;
  • багатофункціональні моделі з додатковою ріжучою кромкою виконують кілька операцій;
  • розсувні затискні плоскогубці утримують деталі різних форм;
  • бокові, з різаком на одній із губок, здатні розрізати пластмаси та метали.

До речі, останні варто вибирати дуже уважно: кожен виріб застосовується виключно для певних матеріалів, для інших він годиться. Ця інформація повинна бути в параметрах на упаковці інструменту.

Якщо вам потрібно купити кривіплоскогубці для робіт із дротом, купуйте в нашому інтернет-магазині інструменти із губками закругленої форми. Вузькі плоскогубці, придатні для складного простору, схожі на пінцети - відмінні моделі, без яких буває важко обійтися.

Асортимент нашого магазину дозволяє працівникам різних професій підібрати потрібний інструмент: плоскогубці зігнуті або тонкі, а також круглі плоскогубці та пасатижі. Саме у пасатижів є спеціальна виїмка з насічками. Самі губи можуть бути різноманітної форми, але на кінці вони пласкі. Бокорізи мають більшість пасатижів. Рукоятка повинна мати інформацію щодо безпечної величини напруги.

Купити плоскогубці у Києві

В асортименті інтернет-магазину SANTEL є всі відомі види інструментів для вашого профілю. У каталозі ви знайдете плоскогубці та пасатижі будь-якої моделі, користуючись фільтром відбору. Плоскогубці та пасатижі за доступною вартістю в інтернет-магазині купувати зручно: покупка не забере вашого часу і може бути дуже вигідною у фінансовому плані.

І пам'ятайте, що головна відмінність пасатижів у наявності виїмки, плоскогубці ж її мати не повинні. Якісні пасатижі це інструменти з міцних сплавів і особливої конструкції, що дозволяють здійснювати велику силу стиснення. Можна регулювати зазор між робочими губками та саму силу натискання.

Плоскогубці будь-якої моделі та форми купити в магазині SANTEL в Києві та з доставкою в інші міста ви можете за найкращою ціною.

Время генерации: 1.024, запросов: 2274