Шабельні пилиНожівки електричні
Шабельні пилки

Електрична шабельна пилка - інструмент на всі випадки життя

Пила електрична шабельна є універсальним пристроєм, візуально схожим на дриль та електролобзик. Використовується для різання практично будь-якого матеріалу, сфера застосування такого інструменту дуже широка.

Для полегшення праці пила шабельна електрична застосовується, щоб обрізати дерева, різати дерев'яні конструкції, труби та арматуру. У цьому важливо правильно підбирати полотно. Такий інструмент відрізняється підвищеною безпекою, під час різання відсутні іскри, крім того, його зручно використовувати навіть у важкодоступних місцях.

Якими бувають електричні ножівки?

Основною відмінністю інструменту є тип живлення. Можна придбати електроножовку, яка працює від мережі або акумулятора. Шабельна електрична пила, що підключається до мережі, відрізняється підвищеною потужністю, вона довше працює. До того ж у такого інструменту значно менша вага. Акумуляторні моделі можна використовувати в місцях, де немає електричної енергії. Різною може бути сфера застосування.

Сабельні електропили бувають:

  1. Побутові. Потужність таких моделей складає 400-600 Вт. Такий інструмент – ndash; легкий та компактний, але працює протягом нетривалого періоду часу. Крім того, він має менше опцій.
  2. Професійними. Потужність інструменту складає 700-1500 Вт. Він може працювати протягом тривалого періоду часу, для виготовлення задіяні якісніші та міцніші матеріали. Такі моделі мають багато додаткових функцій, тому відрізняються великою вагою.

Конструктивно електрична шабельна пилка схожа з електролобзиком. Для того, щоб інструмент працював швидше і при цьому менше зношувався, оснащення інструменту має маятниковий механізм.

Як правильно купити шабельну електропилу?

Перед тим, як вибрати електроножовку та купити її, потрібно звертати увагу не лише на її ціну, а й на технічні параметри. Важливо враховувати граничні показники потужності, яких залежить можливості інструмента. У деяких моделях для зміни полотен потрібні спеціальні ключі - це заслуговує на окрему увагу. Також існує можливість купити шабельну пилку з функцією регулювання глибини різання, що може виконуватися за допомогою ключа або без нього. Для того, щоб працювати з плавним пуском та стабілізацією оборотів, слід шабельні пилки купити з регулюванням швидкості. Якісні моделі оснащені прокладками гуми, які поглинають вібрації.

Купити якісну ножівку електричну (шабельну пилку) для дерева та металу за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині Santel (Київ, Україна), причому можна замовити інструмент з доставкою по всій Україні або самовивізом у Києві. Заявка оформляється за лічені хвилини, всі запитання можна поставити оператору за телефоном.

Время генерации: 0.135, запросов: 380