Плиткорізи ручніПлиткорізи ручні
Плиткорізи ручні

Ручний плиткоріз - зручний інструмент для розкривання кахеля

Під час ремонту та будівництва використовується безліч різноманітних інструментів. Для укладання кахельної плитки необхідний плиткоріз, який може називатися у продажу склорізом для плитки, купити його можна в будь-якому будівельному магазині. Для побутового ремонту найчастіше застосовується ручна модель. Вона компактна, недорога та зручна у використанні.

Ручний плиткоріз, ціна якого цілком доступна, може виробляти прямі та похилі розпили, робити отвори. Працювати із таким інструментом дуже просто. Плитка надійно затискається, по наміченій лінії необхідно провести із зусиллям ріжучою кромкою плиткорізу. В результаті на поверхні кахлю залишається канавка, якою робиться надлом. Такі інструменти виготовляються багатьма брендами. Варто звернути увагу на продукцію таких торгових марок як Sturm, Stark, Tolsen, Miol. Вони відрізняються високою якістю та довговічністю своїх товарів.

Асортимент плиткорізів, які є у продажу

Кафелерізи, які можна зустріти в магазинах, можна розділити на три групи:

  • ручні;
  • механічні;
  • акумуляторні та електричні.

Найбільш популярними для побуту є ручні склорізи для плитки. Вони мають компактні розміри, невелику вагу та простий пристрій (корпус та рухлива каретка з різцем). Різати плитку можна на будь-якій поверхні. Пара напрямних допомагає дотримуватись заданого напрямку. Точність роботи становить близько 85%. Ручна модель призначена для різання плитки завтовшки до 2 см. Ціни на ручний плиткоріз бюджетні. Механічний плиткоріз складається з платформи, лінійки, важеля, притиску та коліщатка. З його допомогою можна робити як прямий різ, і круглі отвори. У цьому випадку принцип дії – як у циркуля.

Для професійного використання набувають електричні та акумуляторні плиткорізи. Вони потужні, продуктивні, можуть працювати із плиткою будь-якої товщини. Точність різання дуже висока. Пропив у кахлі робиться наскрізь, він може бути прямим та під кутом. Сучасні моделі оснащені протяжкою, функцією регулювання глибини різання. Ціна на електричний плиткоріз буде значно вище ручної та механічної моделі. Таку техніку зазвичай набувають майстри для професійної діяльності.

Купити найкращий ручний плиткоріз у Києві?

Купити за доступною ціною ручний механічний плиткоріз від перевірених виробників можна в інтернет-магазині Santel (Україна, Київ) з оперативною доставкою до будь-якого населеного пункту. У каталозі сайту є чудовий вибір не лише ручного інструменту. Тут можна підібрати побутові та професійні електроінструменти, техніку для присадибної ділянки, обладнання для будівництва, генератори, акумулятори, витратні матеріали, аксесуари, телевізори та багато іншого. Вся продукція має високу якість. Фахівці магазину допоможуть підібрати необхідні товари для вирішення поставлених завдань.

Время генерации: 1.702, запросов: 1711