Подрібнювачі гілокСадовий подрібнювачі гілок
Подрібнювачі гілок

Для чого потрібен агрегат для подрібнення гілок?

Кожен господар дачної чи присадибної ділянки стикався з питанням: як утилізувати рослинні відходи? Питання залишається актуальним протягом усього сезону, особливо навесні та восени. Спеціальний апарат для подрібнення гілок допомагає вирішити цю проблему. Ці пристрої нещодавно з'явилися у продажу, але вже встигли стати незамінними помічниками садівників.

Опале листя, трава після прополювання, віддалені пагони, гілки - ці відходи займають чимало місця, виглядають, м'яко кажучи, не надто естетично. Якщо великі гілки можна використовувати як дрова, то трава і листя - справжня проблема. Спалити таке сміття можна не завжди через законодавчі заборони, а в компостній ямі процеси розкладання йдуть повільно.

Якщо купити садовий знищувач гілок, подрібнені відходи можна помістити до компостної ями, де процеси біологічного розкладання будуть йти набагато швидше. Таким чином, територія очищена від сміття, до того ж ви отримуєте цінне органічне добриво. Деревну тріску, отриману на електродробилці для гілок, можна використовувати як паливо. Проблему утилізації повністю вирішено.

Купити садові подрібнювачі гілок: основні різновиди

Садові подрібнювачі поділяються на такі класи:

  • побутові;
  • напівпрофесійні;
  • професійні.

Побутовий (дачний) електричний садовий подрібнювач для трави, листя, сучків та гілок, купити який для дачі ви зможете на сайті інтернет-магазину Santel (Київ, Україна) за вигідною ціною, застосовується на невеликих ділянках. Корпус та робочий механізм у більшості модифікацій пластикові. Побутові моделі справляються із подрібненням гілок у тріску діаметром до 3 см. Вони не можуть похвалитися різноманітним функціоналом. Вартість їх невелика.

Напівпрофесійні модифікації - проміжна ланка між побутовими та професійними виробами. Це ідеальний варіант для ділянок із ягідниками. Такі подрібнювачі добре справляються із подрібненням трави, віддалених пагонів. Як і побутовий подрібнювач гілок, напівпрофесійний агрегат справляється з гілками 3-4 см діаметром.

Найпотужніший варіант - моделі професійного класу, здатні подрібнити гілки 6 і більше сантиметрів у діаметрі і навіть сухі сучки. Вони мають міцний корпус, оснащені різноманітними функціями, які перетворюють утилізацію рослинних відходів на безпечне, швидке та нескладне заняття. Цей варіант - для комунальних підприємств, які упорядковують сквери та парки.

Пристрій для подрібнення гілок: критерії вибору

Перед тим, як купити подрібнювач, необхідно оцінити вподобану модель за такими характеристиками:

  1. Потужність. Чим електроподрібнювач гілок потужніший, тим вища його продуктивність. Однак вартість буде вищою. Тому, перш ніж робити остаточний вибір, слід оцінити обсяг запланованих робіт.
  2. Габарити та маса. Чим агрегат більший і важчий, тим більше місця він займе на ділянці. Тому заздалегідь слід визначитися, чи варто купувати для стандартної дачної ділянки потужний апарат, який важить 70 кг, а то й більше.
  3. Додаткові функції. Вони знижують трудомісткість роботи з садовою дробаркою для гілок. До безумовно корисних опцій належать: блокування двигуна від випадкового запуску, автоматизована подача матеріалу, придушення шуму, регулювання частоти обертання робочого механізму та інші.

Купити електричну садову дробарку для гілок (веткодробарка, веткоподрібнювач, дробильник, щеподробилка, подрібнювач гілок у тріску та тирсу) для дачі за помірною ціною з доставкою можна в онлайн-магазині Santel (Київ, Україна).

Время генерации: 0.254, запросов: 394