ПилкиДискові пилки
Пили

Дискові електропили - надійний помічник у господарстві

Щоб виконати обробку деревини, лише ручної пилки недостатньо, потрібен додатковий деревообробний інструмент. Одним із незамінних варіантів є пила з диском. Пристрій має свої особливості, тому перш, ніж купити ел пилу дискову, необхідно ознайомитися з усіма її параметрами.

За допомогою дискової електропили виконується розпилювання листового матеріалу: ламінату, ДВП, фанери, ДСП та інших. У Києві та інших містах України можна купити роторайзер, міні-пилу, завдяки якій можна розпилювати не лише деревину, а й м'які метали, камінь.

Конструкція дискової електропили

Дискові пристрої швидко справляються з розпилом матеріалу. Крім того, вони здатні виконувати більші обсяги роботи. Їм достатньо задати траєкторію, після чого буде виконано рівну та точну лінію розпилу. Купити ручні дискові пилки варто в тому випадку, якщо має бути виконання робіт у декількох місцях, подібний інструмент легко перенести, він трохи важить. Конструктивно інструмент складається з:

 • станини;
 • приводи з кріпленням;
 • рукоятки;
 • сопла;
 • напрямних елементів;
 • шарнірних блоків.

Ріжучий диск обертається зі швидкістю 6000 об/хв. Потужність інструменту може бути різною, 800-1200 Вт. Купити ручну дискову електропилу необхідно для обробки матеріалів завтовшки не більше 45 мм.

Важливо звернути увагу на кількість зубів. Має значення їх форма та кут нахилу. Від рівня заточування залежить, для якого різання призначений інструмент, для поздовжнього чи вертикального.

Як в Україні вигідно купити дискову електропилу?

У Києві, Харкові, Дніпрі, у будь-якому місті України можна купити ручну циркулярку, але при цьому важливо визначити, для яких робіт вона використовуватиметься. Дискові пилки можна придбати за різною ціною, яка залежить від технічних характеристик. У процесі вибору необхідно звернути увагу на:

 1. Потужність. Цей параметр залежить від товщини та щільності обробки деталей. Слід обов'язково враховувати щільність деревини - чим вона вища, тим потужнішим має бути інструмент для її обробки.
 2. Вага. Тримати під час роботи важкий інструмент в руках незручно, тому варто звернути увагу на вагу обладнання. Воно може бути не лише важким, а й легким чи середнім.
 3. Глибину пропилу. Показник залежить від встановленого диска. Варто враховувати, що на обладнання не вдасться встановити диск більшого діаметра, ніж передбачено виробником.
 4. Частота обертання диска. Від цієї характеристики залежить продуктивність. Чим швидше здатна обертатися пилка, тим більшою може бути щільність матеріалу, що обробляється. При швидкому обертанні різального елемента зменшується ризик його заклинювання.
 5. Матеріал виготовлення корпусу. Професійні моделі виготовляються з металу, для побутового використання достатньо вибрати інструмент із корпусом із міцного пластику.

Вартість дискової пилки залежить також від наявності додаткових функцій. Сучасний інструмент оснащується плавним запуском, лазерною розміткою, блокуванням запуску. Також вбудовані контейнери зі збору тирси та стружки. Харків, Київ, Кривий Ріг - у будь-якому місті України можна купити якісну ручну циркулярну пилку. Найголовніше - заздалегідь визначити коло робіт, які виконуватимуться за допомогою інструмента.

У Києві, Одесі, Харкові можна замовити та купити дискову електричну ручну пилку за вигідною ціною з доставкою по всій Україні, достатньо звернутися до інтернет-магазину SANTEL. В електронному каталозі представлено якісні моделі від провідних виробників. Усі питання можна обговорити з оператором телефонного режиму. Заявки обробляються максимально оперативно.

Время генерации: 1.700, запросов: 2562