Вимірювальні інструментиВимірювальні інструменти
Вимірювальні інструменти

Вимірювальні пристрої - незамінні помічники під час ремонтно-будівельних робіт

Якість виконаної роботи з будівництва, ремонту чи виробництва різної продукції залежить від точності розрахунку багатьох параметрів. Без цих значень не вдасться виготовити якісну деталь або збудувати нову будівлю. Існує багато видів спеціалізованих пристосувань для вимірювання ширини, довжини, глибини та інших значень, найбільш популярними є універсальні вимірювальні інструменти.

Необхідність вимірювання геометричних параметрів виникає постійно, складно знайти будинок, у якому не знайдеться лінійка або рулетка. Складний ручний вимірювальний інструмент входить до складу багатьох наборів від провідних виробників, що вкотре доводить його масове використання.

Інтернет-магазин Santel пропонує широкий асортимент вимірювального інструменту

Щоб придбати надійні та якісні пристрої для вимірювання необхідних вам параметрів, зовсім не обов'язково витрачати зайвий час на походи по магазинах. На сайті santel.kiev.ua можна вигідно купити інструмент вимірювання наступних видів:

  • рівень - допомагає контролювати встановлення конструкцій, приладів строго у горизонтальній або вертикальній площинах;
  • рулетка - завдяки наявності штрихової шкали дозволяє точно визначати лінійні розміри різних предметів;
  • штангенциркуль - на відміну від лінійки, дає найбільш точні значення лінійних розмірів та глибини отворів;
  • мультиметр - цей вимірювальний інструмент допомагає дізнатися значення сили струму, напруги і опору в електричному ланцюзі;
  • щуп - дозволяє дізнатися контактним способом значення дуже маленьких проміжків (наприклад, між деталями);
  • кутомір - призначений для вимірювання кутів у конструкціях, деталях або між поверхнями.

Також наш магазин пропонує придбати інші види вимірювальних інструментів, ознайомитися з повним асортиментом можна за допомогою зручного каталогу на сайті.

Критерії вибору якісних інструментів для ручного вимірювання

Щоб необхідний пристрій прослужив тривалий час без нарікань, необхідно врахувати кілька важливих параметрів. Як матеріал для виготовлення інструментів можуть використовуватися різні види матеріалів (пластик, дерево, метал) окремо або в комбінації один з одним. Усі з'єднання та деталі мають бути виконані якісно, без видимих чи прихованих дефектів. Ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію наших менеджерів, які підкажуть найприйнятніший для вас варіант.

Купити вимірювальний інструмент у Києві

У магазині представлений великий вибір продукції вітчизняних та імпортних виробників. Оптимальна вартість разом із гідною якістю відрізняє наш товар від аналогічних позицій конкурентів. Будь-який ручний та складаний вимірювальний інструмент проходить перевірку в магазині, вам залишається купити товар через кошик, актуальна ціна вказана біля кожної позиції, доставка здійснюється в будь-яке місто (Київ, Харків та ін.).

Время генерации: 3.245, запросов: 1883