ПарникиПарники
Парники

Водонепроникний тент з агроволокна - універсальний сучасний матеріал

Ще порівняно недавно мало хто знав про такий матеріал, як агроволокно. Сьогодні більшість садівників та городників користуються ним. Замовити тент із цього матеріалу ви зможете на сайті магазину Santel.

Агроволокно суттєво полегшує догляд за культурними рослинами, дозволяє збільшити врожай. Нетканку (ще одна назва агроволокна) отримують в результаті обробки поліпропілену під тиском. Матеріал, з якого виготовляють садові тенти, поєднує легкість, легкість з міцністю і довговічністю.

Агроволокно для захисного тенту: переваги

У період весняних та осінніх нічних заморозків рослини без додаткового захисту можуть загинути. Парник із інноваційного полімерного матеріалу забезпечує надійний захист, підтримуючи оптимальний для рослин мікроклімат. При цьому агроволокно має гарну повітропроникність, екологічно безпечно, не містить сполук, які могли б нашкодити людям та рослинам. При відмінних експлуатаційних показниках ціна укривного тенту з агроволокна не набагато вища за звичайний поліетилен.

До переваг універсального покривального тенту з інноваційної плівки належать:

 • порівняно невисока вартість тентів для накриття грядок;
 • відсутність гігроскопічності;
 • повітропроникність, збереження тепла, за рахунок чого створюється оптимальний мікроклімат;
 • підтримка оптимального режиму освітлення - світлопроникне полотно універсального тенту дозволяє рослинам уникнути опіків від прямих сонячних променів;
 • непривабливість для грибкових суперечок;
 • висока міцність у всіх напрямках;
 • збереження базових властивостей у широкому температурному діапазоні - парник захищає рослини від вітру, низьких температур, ґрунт прогрівається швидше;
 • надійний захист городніх культур від птахів та гризунів.

Полотно з агроволокна має однорідну структуру, стійке до зношування, не стирається. Результат від застосування парника з такого матеріалу – поява міцних ранніх паростків, які нормально розвиваються, будучи захищеними від раптових змін температури повітря. Поливати рослини під покривним тентом потрібно вдвічі рідше, оскільки випаровування вологи відбувається набагато повільніше. Парник із агроволокна простий у догляді, легко очищається від забруднень, у складеному вигляді займає мінімум місця.

Як правильно купити покривний тент: принцип вибору парника

Головним принципом, за яким вибирають покривальний господарський тент – щільність матеріалу. Саме цей показник визначає захисні властивості конструкції. Розрізняють такі варіанти:

 1. 17-23 г/м2 - захищає рослини від невеликих (до -3 градусів) заморозків.
 2. 23-30 г/м/2 - захист від заморозків до -5 градусів.
 3. 30-50 г/м2 - створює надійний захист навіть за 7-градусного морозу.

Купити вуличний садовий покривний тент за невисокою ціною з доставкою тентів по Києву та Україні ви зможете на сайті інтернет-магазину Santel.

Время генерации: 0.471, запросов: 2049