КаністриКаністри для ПММ
Каністри

Каністри для зберігання та транспортування палива - необхідні речі в господарстві

У кожного власника транспортного засобу чи будь-якого виду домашньої техніки часто виникає необхідність зберегти деяку кількість пального. З цією метою виробники випускають спеціалізовану тару - каністри. Зазвичай так називають ємності різного об'єму, які мають ручку для перенесення і кришку, що закривається кришкою. До них пред'являються особливі вимоги, щоб під час зберігання або транспортування спеціальних рідин не виникали небезпечні для здоров'я та життя людини ситуації.

Купити каністру для бензину чи олії у місті Київ та інших населених пунктах нашої країни можна онлайн. Багато торгових точок надають таку можливість, більшість покупців відгукуються про бездоганну роботу магазину Santel.

Які каністри можна купити на сайті santel.kiev.ua?

Сучасні ємності для пального можуть бути виготовлені з різних матеріалів, на нашому сайті представлені каністри двох видів:

  1. Металеві - найчастіше вони горизонтальні, для запобігання протіканню спеціальних рідин на горловині передбачена маслобензостійка прокладка. Зверху метал покритий порошкоподібною фарбою, яка оберігає поверхню від подряпин та інших механічних пошкоджень під час зберігання та перенесення ємності.
  2. Пластикові - виготовляються з міцного і водночас пластичного пластику, тому під час транспортування можна не перейматися порушенням цілісності ємності. Каністра може бути як прозора, що дозволяє проводити візуальний контроль кількості рідини, так і непрозора.

Для зручності використання багато пластикових моделей оснащені додатковим невеликим шлангом, за допомогою якого легко перелити необхідну вам кількість пального або мастильного матеріалу.

Критерії вибору каністр для технічних рідин та палива

Передусім перед покупкою такого товару необхідно визначитися з його ємністю. Для побутового використання підійдуть каністри ємністю від 1,5 л до 20 л. Залежно від місця зберігання вибирайте тип ємності, вона буває горизонтальна або вертикальна. На нашому сайті у продажу є дуже зручні комбіканістри, що складаються із двох резервуарів. В одному можна зберігати безпосередньо пальне, в іншому - мастильний матеріал для інструментів чи техніки. Крім цього, у каталозі представлені аксесуари, що значно підвищують зручність користування каністрою будь-якого типу.

Будь-яка каністра, купити яку у місті Київ чи будь-якому іншому населеному пункті країни ви можете онлайн, повністю відповідає заявленій ціні. Компанія Santel співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, а також весь товар проходить перевірку перед відправкою замовнику. Тому як представлені на сайті товари ви можете не сумніватися.

Время генерации: 0.576, запросов: 2259