Будівельне обладнання

Будівельне обладнання: призначення, сфера застосування

Будівництво незалежно від масштабу робіт - трудомісткий і не завжди безпечний процес. Його можна значно спростити, якщо користуватися спеціальним будівельним обладнанням. Купити якісну та функціональну апаратуру для будівництва у Києві та Україні ви зможете на сайті онлайн-магазину Santel.

Купити техніку для будівництва: класифікація будівельного обладнання

У каталозі нашого інтернет-магазину представлено будівельне обладнання за такими категоріями:

 • бетонозмішувачі;
 • віброобладнання (трамбування, рейки, платформи, ввібратори);
 • краскопульти;
 • компресори;
 • зварювальне обладнання;
 • пневмоінструмент;
 • плиткорізи;
 • теплові гармати.

На нашому сайті можна купити обладнання, обладнання та аксесуари для будівельних робіт професійного та побутового класів для всіх етапів будівництва.

Огляд основних видів будівельної техніки

Залежно від споживчої групи, поділяють побутове та професійне будівельне обладнання. Моделі, представлені в каталозі, зацікавлять як «профі», так і домашнього майстра. Якщо ви плануєте використовувати обладнання тривалий час, потрібно надати перевагу моделям професійного класу. Вони обходяться дорожче, але надійніші і довговічніші, ніж побутові модифікації. Розглянемо докладніше призначення та особливості використання різних видів апаратури для будівництва, а також фактори, що впливають на ціни.

 1. Бетонозмішувач - незамінний пристрій при виконанні будівельних робіт або ремонту. Модель вибирають за такими параметрами, як потужність силового агрегату, габарити барабана, показники робочої напруги та температури. Розрізняють також бетономішалки, розраховані на тривалу та періодичну експлуатацію, примусові та гравітаційні. Вартість апаратури для будівництва визначається цими параметрами.
 2. Віброобладнання застосовується для видалення повітря з будівельних сумішей, при укладанні покриття для доріжок, заливці стяжки та фундаменту. Основні параметри, за якими вибирають віброплиту або трамбування - це матеріали виготовлення, потужність двигуна, наявність або відсутність системи, що зрошує.
 3. Пневмоінструмент - надійне та потужне обладнання, хороша альтернатива гідравлічним та електричним аналогам, а також обладнання на дизельному та бензиновому паливі. При цьому ціни на будівельне обладнання, що використовує енергію стисненого повітря, є досить низькими. До пневмоінструменту відносяться шурупо- та гайковерти, зубила, дрилі, шліфувальні машинки, молотки і т. д. Вибір залежить від потужності та продуктивності інструменту, а також габаритів, маси та зручності застосування.

Купити будівельне обладнання в Києві

Купити будівельне обладнання онлайн за помірною вартістю з доставкою (Київ, Україна) можна на сайті магазину Santel. При необхідності можна скористатися консультаційною підтримкою фахівця, який допоможе з вибором моделі.

Время генерации: 2.349, запросов: 11234