ЕлектрокотлиКотли електричні
Електрокотли

Електричні котли опалення: відмінний ККД, вигода та зручність

Залежність від газу нерідко обертається неприємностями, які можуть торкнутися ваших фінансових можливостей. І якщо ви не бажаєте платити за дороге природне багатство, то краще купити електрокотел за невеликою ціною для опалення вашого приватного будинку.

Не тільки небажання платити за дорогий газ може спричинити таку купівлю. Адже у водяного електрокотла багато інших переваг. По-перше, працює такий прилад дуже тихо. По-друге, у нього відмінний коефіцієнт корисної дії - втрачає пристрій лише дві соті відсотки енергії, що виробляється (лише ця частина не йде на нагрівання).

Наступна перевага - компактність. Електрокотли не займають багато місця, просто розміщуються на стіні. Та й пристрій побутових водонагрівальних електричних опалювальних котлів нескладне - технологія може бути зрозуміла будь-якому користувачеві. Звідси простота й в управлінні. До речі, монтаж електрокотла також не становить особливих зусиль.

Але найприємніша перевага для сучасного користувача - це екологічність пристрою: жодних шкідливих речовин в атмосферу не виділяється, горіння абсолютно нетоксичне, адже воно відбувається за рахунок електроенергії. Все, що потрібно для роботи опалювальних електричних котлів - наявність стабільної подачі електроенергії.

Який електричний котел для опалення будинку краще купити в Києві та, загалом, Україні?

Існує поділ електричних нагрівальних котлів для води - це одноконтурні та двоконтурні види. І тут все ясно: перші здійснюють опалення приміщення, а другі, окрім основної функції, також виконують і нагрівання води.

Електричні котли опалення мають такі загальні характеристики:

  • потужністю від 2 до 20 кіловат;
  • максимальними струмами до 40 ампер;
  • робочим тиском від 3 до 6 атмосфер;
  • підключенням до мережі 220 вольт;
  • площею приміщень, які обігріватимуться, в межах від 20 до 300 квадратних метрів;
  • невеликою вагою - не більше 20 кілограмів;
  • регулюванням потужності.

Вибирати електричні опалювальні теплові котли варто не лише за технічними параметрами, а й за зовнішнім виглядом. Адже дизайн кожного ел. котла повинен відповідати вашому смаку, а стиль моделі - вписатися в простір так, щоб все виглядало приємно та лаконічно.

Завдяки великому вибору у нашому інтернет-магазині Santel ви можете купити електричний котел у Києві або з доставкою по Україні, т.я. ми пропонуємо вам асортимент електрокотлів за доступною ціною. Конвекційні настінні моделі – це дуже зручно, вигідно для вашого фінансового балансу, а також дуже практично.

Функціональність, наявність автоматичної терморегуляції, економічне споживання електрики при регулюванні потужності, а також безпека в експлуатації та тривалий термін служби - чудові причини замовити та купити електричний водяний котел у нашому інтернет-магазині.

Якщо вам потрібен електричний опалювальний котел, то ціни на нього вас порадують. А ось двоконтурний водонагрівач - більш потужний апарат, який швидко нагріває теплоносій і воду, при цьому має більші габарити і коштує дорожче.

Існують три види всіх котлів:

  1. ТЕНові.
  2. Індукційні.
  3. Електродні.

Ця різниця за методом нагрівання. Усі зі списку широко поширені та користуються великою популярністю у населення. Якщо бажаєте купити побутові електрокотли для житла чи іншого приміщення, можете звернутися до магазину Santel за вказаними номерами та отримати консультацію.

Чи можуть виникнути труднощі в обслуговуванні електрокотла та яка його вартість?

Для початку ви напевно порівняли ціни на тарифи щодо газу та електрики і дійшли висновку, що краще платитимете за електроенергію. Однак не для всіх регіонів такий підхід є добрим. Але є й такі місця, де просто не проведено газ і немає центрального опалення. Тому правильно купити електрокотел за його вартістю сьогодні, щоб заощадити на грошах та нервових клітинах весь наступний час. Адже після установки системи опалення на основі електрокотла у вас стабільно опалюватиметься ваш будинок. Також можна поєднувати опалення електричним котлом з іншими засобами прогрівання приміщення.

Обов'язково варто вибрати електрокотел для опалення в нашому інтернет-магазині Києва та придбати його, якщо у вас немає перебоїв із подачею електрики. Варто пам'ятати, що у ТЕНових котлів утворюється багато накипу, тому важливо експлуатувати апарат з акуратністю і правильним обслуговуванням. У такому разі він прослужить довго.

Вибирайте електричний водонагрівальний котел за відмінною ціною в магазині Santel, де можна купити в Києві з доставкою у ваше місто найкращу для вас модель.

Время генерации: 1.460, запросов: 1749