Засоби індивідуального захистуЗасоби індивідуального захисту
Засоби індивідуального захисту

Окуляри захисту - необхідний елемент на будь-якому виробництві

Багато виробничих процесів пов'язані з загрозою для здоров'я працівників за недотримання ними елементарних правил техніки безпеки. Статистика говорить про те, що більшість травм і нещасних випадків трапляються через потерпілих, які не забезпечили себе захисними аксесуарами. Тому варто купити будівельні захисні окуляри для захисту очей від пилу для будівельників чи універсальні професійні захисні протиосколкові та пилозахисні окуляри, ціна яких у містах Київ, Дніпро, Львів є достатньо демократичною.

Цей звичний всім оптичний прилад дозволяє захистити слизову оболонку очей від дратівливої хімічної, механічної або теплової дії, а також яскравого світла. Практично на будь-якому виробництві є ризик отримати травму очей, тому варто подбати про власну безпеку та замовити професійні захисні окуляри для виробництва (для роботи з металом, деревом, хімреагентами), вартість цих ЗІЗ залежить як від матеріалу виготовлення, так і від виробника.

Які захисні окуляри можна замовити на сайті santel.kiev.ua?

Часто в домашніх умовах потрібно зробити дрібний ремонт або упорядкувати прибудинкову територію, і без наявності спеціальних інструментів обійтися неможливо. А щоб захистити себе від непередбачених ситуацій, під час яких можуть постраждати очі, наш магазин електроінструментів пропонує широкий асортимент ЗІЗ, у тому числі:

  • захисні будівельні окуляри - для виконання різних робіт на будівництві краще купити відкриті моделі з прозорими лінзами;
  • ослісарні робочі окуляри - найчастіше закритого типу, що допомагає захистити слизову оболонку від проникнення навіть дрібних сторонніх частинок;
  • герметичні - ця модель здатна перешкоджати проникненню летючих сполук та рідин;
  • подвійні - конструкція передбачає використання особливо міцних матеріалів, скла в таких моделях подвійні.

Закриті захисні окуляри для очей професійні будівельні, ціна яких залежить від виду та виробника, для зручності використання доповнюються головними стрічками. Вони надійно фіксують оптичний захист на потилиці, також сприяючи достатньому приляганню в області обличчя. Купити окуляри захисні будівельні, зварювальні, слюсарні, садові відмінної якості можна на нашому сайті santel.kiev.ua.

Критерії вибору засобів індивідуального захисту

Щоб ЗІЗ відповідали вимогам КЗпП відповідного підприємства або для домашніх потреб, доцільно захисні окуляри замовити відповідно до їх призначення. При обрізанні дерев або стрижці трави можна використовувати окуляри захисні робочі прозорі для тримера, виконання будівельних робіт допоможуть зробити без неприємних наслідків для слизової будівельні моделі від пилу, купити які з оптимальним співвідношенням якість/ціна пропонує наш магазин.

Купити засоби індивідуального захисту у Києві

Також можуть знадобитися й інші індивідуальні засоби захисту, до яких належать захисні екрани, маски-респіратори, шумопонижуючі навушники, каски, наколінники, спецодяг та взуття. Товар завжди в наявності на сайті, для любителів та професіоналів є можливість вибрати окуляри робочі будівельні захисні протиосколкові та пилозахисні, та купити їх за доступною ціною. Сучасні матеріали, якісне виконання, відомі бренди – ось основні переваги товарів, представлених у категорії захисних індивідуальних засобів.

Время генерации: 1.378, запросов: 1795