Тримери для травиМотокоси та садові тримери
Тримери та мотокоси

Садовий триммер: для чого він використовується?

Бурно зростаюча трава створює враження невдахи ділянки як на дачі, так і на підприємстві. Проблему допомагає вирішити легковажний аналог звичної газонокосарки - садові тримери з бензиновим або електричним приводом, ціна яких цілком доступна для всіх покупців.

Трімер - садовий інструмент для зрізання трави. Виправляється він і з тонким сухостоєм.

Головна відмінність тримерів від газонокосарок - компактні розміри та невелика маса. Оператор переносить легкий триммер для трави за допомогою плечового ременя. Інструмент дозволяє утримувати в порядку газон біля будинку, скошувати траву між будівлями, біля парканів та біля доріжок, упорядковувати береги штучних та природних водойм. На відміну від газонокосарки, вартість тримерів для газону невелика, а високий рівень мобільності робить їх зручними для користувачів. Використовується інструмент як власниками приватних будинків, дач, так і комунальними підприємствами.

Триміри: класифікація

Залежно від типу приводу, тримери поділяють на такі категорії:

 • електричні (мережеві);
 • бензинові (бензокосарки);
 • акумулятори.

Мережні електрокоси працюють від мережі змінного струму напругою 220 В. Електромотор обертає вал і рухає робочий механізм. Для того, щоб скористатися косою, необхідна електрична розетка та перенесення-подовжувач. Це обмежує маневреність та мобільність інструменту. Електрична мережева модель є екологічно безпечною, оскільки шкідливі викиди в атмосферу відсутні.

Принцип роботи бензинового пристрою багато в чому нагадує електричний, але обертання здійснюється не електромотором, а двигуном внутрішнього згоряння. Штанга додатково оснащується резервуаром для пального, що підвищує масу інструменту. Такі тримери та мотокоси дозволяють позбутися трави там, де немає джерела електроенергії. Бензотриммер використовується як приватними домогосподарствами, так і комунальними підприємствами.

Основні переваги бензокос

 1. Велика потужність.
 2. Надійність.
 3. Високий рівень продуктивності.
 4. Універсальність.

Акумуляторні косарки - тримери, обладнані електродвигуном, але джерелом енергії є АКБ. Такі електрокоси безшумні, екологічно безпечні, але не залежить від довжини робочого шнура. Тримери на акумуляторі доцільно купити для дачі, де немає електропостачання. Заряду АКБ вистачає від півгодини до 45 хвилин безперервної роботи.

Купити мотокосу (тример): параметри вибору

Перш ніж купити тример, потрібно ознайомитися з його характеристиками. Окрім різновиду приводу, важливими параметрами є:

 • потужність;
 • ширина захоплення;
 • маса;
 • кількість обертів ріжучого елемента;
 • ергономічність;
 • вартість.

Оптимальна потужність пристрою залежить від конкретних робочих завдань та запланованих обсягів. Для дачного інструменту оптимальною є потужність від 0,25-1,8 кВт залежно від розміру ділянки. Щоб утримувати в порядку газон біля будинку, достатньо тримера-травокосарки на 0,25-0,7 кВт. Комунальному підприємству бажано купити потужний агрегат від 1 до 1,8 кВт.

Ширина зрізу тримерів коливається в межах 20-42 см. Для дачної ділянки достатньо пристрою із шириною захвату 25-27 см, для обробки великої території - 30-42 см.

Маса агрегату становить 1,8-9,0 кг. Якщо є доступ до електромережі, бажано звернути увагу на відносно легку мережеву модель. Якщо доводиться косити траву на відкритому просторі, доцільно купити важкі, але потужні та продуктивні бензокосарки.

Частота обертання різальної частини залежить від оброблюваних площ. Для дачі достатньо моделі з частотою обертання 6 тис. оборотів за хвилину, для більших обсягів знадобиться більш продуктивна модифікація (9-12 тис оборотів).

Вибір ріжучої системи залежить від умов експлуатації пристрою:

 • для роботи на відкритому ландшафті підходить обладнання у вигляді міцних ножів;
 • нерівну поверхню краще обробляти спеціальним лісом (кордом).

Найпоширеніший вид кріплення - плечовий ремінь. Якщо модель важка, краще віддати перевагу ранцевому кріпленню. У цьому випадку навантаження на хребет рівномірно розподіляється.

Купити мотокосу або садовий триммер вигідно

Замовити та купити ручну косу-триммер (бензокосу, мотокосу, бензокосарку, мотокосарку або електрокосу) для стрижки кущів у саду на дачі або косіння трави на газоні за помірною ціною, з доставкою по Києву та Україні ви зможете на сайті інтернет-магазину садових інструментів Santel; продаж бензокос (мотокос) виробляється оптом та в роздріб.

Время генерации: 0.185, запросов: 400