Фени будівельніФени будівельні
Фени будівельні

Фени будівельні електричні промислові

Промислові фени призначені для точкового нагрівання поверхні. Така можливість необхідна для багатьох ремонтних і будівельних робіт. Якщо спочатку здається, що без цього інструменту легко обійтись, то вже досвідчені фахівці стверджують, що купити термофен (технічний фен) – необхідне завдання навіть для побутового користувача. Сфера застосування інструменту необмежена, наприклад, професійний, будівельний фен допоможе значно швидше позбавитися старого шару фарби, осушити гіпсову поверхню, встановити натяжну стелю, провести пайкові роботи і т.д. Купити виробничий, монтажний фен можна в різній ціновій категорії, важливо лише визначитися з бажаними характеристиками.

Який тип виробничого фена купити?

Вартість будівельного фена багато в чому залежить від технічних параметрів пристрою, тому важливо заздалегідь визначитися, які можливості вам дійсно потрібні, щоб не переплачувати за непотрібні функції. Перш ніж купити технічний монтажний фен, необхідно визначитися, яка ціна вам буде по кишені і який тип конструкції вам підійде:
  • побутовий - призначений для невеликого обсягу робіт, має доступну вартість, простий в управлінні, споживає невелику кількість електроенергії;
  • професійний - ідеальний для масштабних робіт, часто оснащується кількома режимами роботи, має високу потужність.

Вам найкраще купити монтажний та промисловий фен в Україні, якщо потрібне плавне регулювання температури, стабілізація температурного режиму, закрита рукоятка. Можна обійтися побутовою конструкцією, якщо максимальна тривалість роботи пристрою не перевищуватиме 15 хвилин, а температура нагрівання буде до 500 градусів. Крім цього, купити будівельний та промисловий електрофен можна наступних типів:

  • пістолітний - має хорошу надійність та високий рівень безпеки, ідеальний варіант для роботи в тісних умовах;
  • прямий - ви прямо стикатиметеся з корпусом, тому рівень безпеки в даному випадку нижчий;
  • комбінований - практичний та універсальний варіант, щось середнє між пістолетною та прямою моделлю.

Також потрібно звернути увагу на рукоятку, яка буває закритою та відкритою. Перший варіант більш надійний, оскільки добре захищає кисть від нагрітого повітря, контакту з поверхнею, що обробляється. Купити будівельний, промисловий фен можна в інтернет-магазині Santel, де діє доступна ціна на всю продукцію та оперативна доставка по всій Україні, наприклад, у Харків та Київ.

На які параметри звернути увагу перед тим, як купити будівельний фен в Україні за доступною ціною?

Будівельний і монтажний термофен можна купити за різною ціною - все залежить від вашого бюджету та бажаних можливостей. При виборі слід звернути увагу на такі технічні параметри:

  1. Максимальна потужність - безпосередньо впливає на продуктивність інструменту, чим він вищий, тим швидше пристрій буде нагріватися до найвищих температур;
  2. Максимальна температура найкраще купити будівельний, професійний фен в Україні (Харкові) з максимальним показником, щоб мати можливість працювати з різними матеріалами надалі;
  3. Вага – впливає на те, наскільки комфортно вам буде працювати з інструментом.

Якщо ви вирішили купити виробничий, промисловий фен в Україні (Харків, Київ) за доступною ціною, вам необхідно визначитись із бажаними додатковими функціями. Наприклад, можливість регулювати температуру та швидкість, а також вбудована пам'ять, захисна система від перегріву, індикація основних параметрів. Купити будівельний, професійний фен пропонує інтернет-магазин Santel, де також передбачена оперативна доставка у Дніпро, Харків та інші міста України, доступна ціна на продукцію, широкий асортимент товарів.

Время генерации: 1.118, запросов: 2487