КусачкиБокорізи та кусачки
Бокорізи

Шматочки та бокорізи - призначення та сфера застосування

У кожного справжнього господаря в будинку міститься набір необхідних інструментів, за допомогою яких за необхідності можна зробити ремонт або усунути неполадки. Причому для виконання певного виду робіт потрібні конкретні пристрої, підручними засобами тут обійтися неможливо. Одним із різновидів шарнірно-губцевих інструментів є кусачки.

Бокоріз купити вам доведеться для перекушування дроту різної товщини, кабелів та виконання монтажних та демонтажних робіт. Найбільш широке застосування кусачки знаходять у електромонтажних роботах. Ріжуча кромка в інструменті знаходиться в одній площині з рукояткою, в деяких моделях може становити відносно невеликий нахил. Така конструкція дозволяє ефективно різати матеріал або залишати на ньому зазубрини.

Які бокорізи пропонують виробники?

У роздрібному продажу можна знайти різні види цього шарнірно-губцевого інструменту. Вигідно купити кусачки або бокоріз Київ і по Україні можна онлайн. На сайті інтернет-магазину santel.kiev.ua представлені такі різновиди цих інструментів:

  • стандартні - призначені для перекушування кабелів або дротів діаметром не більше 2,5 мм;
  • посилені - ріжуча кромка таких інструментів виготовлена з високоміцної легованої сталі;
  • високовольтні - завдяки діелектричним рукояткам вони здатні виконувати роботу під напругою до 1000 Вт;
  • міні кусачки - дозволяють якісно виконувати роботи у найважче місцях.

З повним асортиментом ви можете ознайомитись у будь-який зручний для вас час на нашому сайті. Ми реалізуємо лише якісний інструмент виробництва вітчизняних та імпортних виробників. Матеріали для виготовлення бокорізів використовуються якісні, а шарнірне з'єднання забезпечує плавний хід під час роботи.

Критерії вибору кусачок та бокорізів

Необхідно придбати такий вид інструменту, який підійде для виконання необхідних вам робіт, використання звичайних кусачок для перекушування товстого дроту призведе до їх поломки. На нашому сайті ви можете ознайомитися з характеристиками кожного інструменту, особливостями його застосування, матеріалом виготовлення та виробником. Для багатьох важливих критеріїв є вартість, але тут необхідно розуміти, що якісний інструмент не може бути дешевим.

Купити кусачки та бокорізи в Києві

Якщо самостійний вибір викликає у вас труднощі, завжди можна звернутися за допомогою до досвідчених консультантів. У нас є кусачки та бокорізи різних видів, купити їх з доставкою по Україні в міста Київ, Харків та інші, ви можете онлайн, ціна інструменту вказана в описі товару. Інтернет-магазин Santel пропонує якісні інструменти та обладнання для виконання широкого спектру робіт. Ми є офіційними дилерами багатьох виробників, тому можемо запропонувати лояльні ціни на їхню продукцію.

Время генерации: 0.467, запросов: 1727