ШліфпапірАбразивні аркуши, стрічки, сітки
Шліфувальні стрічки

Абразивний шліфувальний папір - стрічки, аркуши, сітки

Різні шліфувальні матеріали призначені для шліфування різних поверхонь і бувають декількох видів. У нашому інтернет-магазині можна придбати будь-яку шкірку для шліфувальної машинки, наждачку в рулонах, сітку для шпаклівки.

Кожен виріб підходить для обробки певного матеріалу і має різні характеристики. Абразивний шар на будь-якому подібному витратному матеріалі наноситься за допомогою смольної зв'язки. Для верстатів використовуються стрічки шліфувальні, замкнуті у кільце. І кожен матеріал для шліфування може відрізнятися не тільки за методом використання, але й за розмірами та - головна якість наждачки - зернистості.

Шліфувальна сітка - це особлива шкірка, що застосовується для шпаклівки. Її відмінність у тому, що абразивний шар нанесений на перфороване полотно. Кожну позицію для шліфування ви можете замовити прямо на сайті та купити потрібну шліфленту у нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву чи будь-яке інше місто України.

Класифікація шліфувальних стрічок

Шліфувальні шкірки - це гнучкі матеріали із шаром абразиву, який нанесений на тканину чи папір. Вони використовуються для шліфування вручну. Є спеціальні шкірки для шліфувальних машин. Ними обробляють різні поверхні: дерево, скло, пластики, метали та навіть гіпс. Такими наждачними шкірками зручно видаляти старі шари лаків та фарби, а також обробляти поверхні перед ґрунтовкою.

Шліфувальна шкірка в рулонах стане в нагоді в багатьох областях робочої діяльності людини, тому купити її дуже корисно. Замовляйте на сайті потрібну продукцію у зручному форматі та розмірі - у такому разі у вас буде тривалий час вистачати цього витратного матеріалу.

Якщо ви не знаєте точно, яку шкірку вам потрібно придбати, варто ознайомитись із характеристикою продукції цієї категорії.

На роботу наждачної шкіри різних видів впливають:

 • ступінь зернистості;
 • склад абразиву (оксид алюмінію, карбід кремнію, гранат, алмаз);
 • матеріал та якість основи;
 • спосіб, яким абразив завдано на основи.

Головний параметр - це зернистість. Вона класифікується за номерами:

 1. Велика.
 2. Середня.
 3. Дрібна.

Для грубої обробки використовують великий номер із градацією від 12 до 80. Середньозерниста наждачна шкірка застосовується для видалення подряпин після шліфування крупним зерном, для обробки деревини. Дрібнозерниста ж наждачка (від 160 до 1400) полірує і виконує остаточне шліфування.

Застосування будь-якої шкурки для шліфування багатопланове. У будівництві, автомобільному ремонті, обробці дерева, ремонті меблів, очищенні забруднень на кераміці, ремонті замші і навіть у заточенні гострих металевих предметів - скрізь гарна шліфшкурка для шліфувальних машин або шліфстрічка, яку у нас також можна купити.

Тонкощі маркування: абразив шкірки наждачної

Визначити фракцію та концентрацію абразиву можна за допомогою конкретних показників, які зазвичай вказані на матеріалі:

 • перша буква повідомляє про вид продукту (на рулонній немає букви);
 • далі йде цифра - вона говорить про тип наждака (для яких він поверхонь);
 • наступна літера - це метод нанесення абразиву;
 • потім повідомляється про розміри;
 • далі йде інформація про основу (тканинну, вологоміцну та інші);
 • склад зерна;
 • розмір фракції;
 • потім повідомляється про матеріал, яким приклеєно зерно;
 • завершують рядок інформації ступінь зносостійкості, ГОСТ та номер партії виробу.

Прочитування рядка з параметрами шліфувального паперу допомагає зрозуміти, чи варто його використовувати в тій чи іншій області. Важливо розуміти хоча б найважливіші з цих характеристик, щоб правильно вибрати і купити шліфувальну шкірку.

Купити абразивний шліфпапір у Києві

У каталозі нашого магазину представлені всі види абразивних шкурок для шліфування, шліфшкурок в рулонах, а також виробів для шліфувальної машини, сіток для шпаклівки та абразивних листів - будь-яку позицію зручно знайти і купити за доступною ціною на сайті, використовуючи пошук, фільтри в меню та особистий кабінет.

Время генерации: 0.889, запросов: 2526