ЕлектрорубанкиРубанки електричні
Електрорубанки

Рубанки електричні - призначення

Рубанок ручний електричний є електричним аналогом звичайного інструменту такого роду діяльності. Цей апарат може бути не тільки ручним, а й стаційним електроінструментом для обробки дерева (стругання). Рубанок електро призначений для зняття верхньої кулі деревини, таким чином досягаючи вирівнювання матеріалу.

Пристосовувати електричні рубанки рекомендується після грубої обробки деревини. При конструюванні різноманітної меблів, лав, павільйонів та інших конструкцій такий механізм може стати головним помічником.

Складові електрорубанку та види виконуваних робіт

Електричний рубанок, ціна та якості якого будуть індивідуально підходящими, можна купити у спеціалізованих будівельних магазинах. Механізм для дерева широко використовується для:

 • стругання;
 • проведення вибірки четверті;
 • виконання скошування кромки;
 • підганяння деталей з дерева (щодо одного одного).

Працювати з таким пристроєм рекомендується у спеціальній масці та очках, щоб уникнути попадання тирси в очі, органи дихання та інші системи організму людини. 

Стандартні електрорубанки складаються з:

 • платформи;
 • електричний двигун;
 • зубчастого ремня;
 • барабана з ножами;
 • регулятор (контроль глибини зрізу);
 • основний (кнопки пуску) та додаткової рукоятки (практичніше використання);
 • канал, що відводить стружку.

На додаток деякі моделі можуть бути оснащені мішком (для зниження попадання стружки у повітряний простір).

Особливості моделей електричного рубанка

Електрорубанок може бути професійним інструментом або для домашнього використання. Чим важчий прилад (від 4 кг), тим щільніше до дерев'яного матеріалу прилягає підошва до механізму обробки, тим самим полегшуючи роботу користувача. Для роботи з вертикальними поверхнями (наприклад, затирання шорсткості готового виробу) рекомендується вибрати ручний електрорубанок із малою вагою (до 3 кг).

Купити рубанок електричний для будинку, ціна якого досить невисока, можна для нерегулярного використання у квартирі, дачному чи житловому будинку. Такі моделі дуже легкі, компактні та дозволяють налаштувати глибину до міліметра. Саме рубанки для роботи всередині приміщень часто оснащені пилозбірниками, щоб основна частина мусору потрапляла відразу в мішок, а не на обличчя оператора.

Ціни на професійні електрорубанки значно відрізняються від домашніх варіантів, оскільки вони оснащені великою потужністю та можливістю захоплення великої площі деревини. Ціна професійного електрорубанку дуже вища, ніж у домашньої моделі, ще й тому, що даний механізм має здатність обробляти велику кількість деревини та функціонувати практично цілий день.

Як грамотно купити електрорубанок?

Перед тим, як купити електрорубанок в Україні (Київ, Харків, Запоріжжі та інші міста), часто не враховується ціна та виробник приладу. За такого підходу споживачі невідомих брендів можуть заощадити, а отримати механізм з дуже малим терміном працездатності. Насамперед при покупці електрорубанку достатньо визначитися з видом виконуваних робіт апаратом.

Якісний електрорубанок пропонує купити магазин Santel (Україна, Київ) з доставкою в Харків, Одесу, Дніпро та інші міста. В інтернет-магазині Santel можна замовити та купити ручний електрорубанок від перевірених виробників для роботи з матеріалом шириною 82-155 мм, потужністю до 2500 Вт та глибиною обробки 1-9 мм.

Время генерации: 0.617, запросов: 1796