РаціїРації
Рації

Рація: сфера застосування, вартість

Рація - це компактний приймач-передавач, за допомогою якого можна спілкуватися на відстані. На початку ХХ століття під раціями малися на увазі стаціонарні чи переносні радіостанції. На сьогоднішній день вони є невеликими приймачами для оперативного зв'язку. Вартість рації для аматорського використання є досить бюджетною.

Незважаючи на те, що практично кожна людина користується мобільним телефоном, рації не виходять з ужитку. Вони застосовуються будівельниками, військовими, поліцією, таксистами, рятувальними службами, туристами, альпіністами, далекобійниками. Багато хто бере з собою рації, вирушаючи в ліс по гриби або на полювання. Цей зручний пристрій дозволяє швидко зв'язатися один з одним і передати важливу інформацію, не витрачаючи час на пошук потрібного номера в телефонній книжці та не залежати від мережі мобільного оператора в даній місцевості.

Різновиди портативних переговорних пристроїв

Рація (портативна радіостанція), яку можна легко купити у Києві чи інших містах за доступною ціною, дозволяє вести переговори між членами команди на відстані. Пристрої представлені багатьма різновидами. Відмінності полягають у таких характеристиках:

  • призначення (професійні, аматорські, безліцензійні, інші);
  • дальність передачі сигналу (до 16 км);
  • стандарт передачі сигналу (PMR446, UHF, VHF, VHF/UHF);
  • кількість каналів (від 8 до 1000);
  • джерело живлення (батарейки, акумулятор).

Дальність передачі сигналу залежить від потужності передавача. Потужний передавач споживає багато енергії. Частотні діапазони певних служб (військові, поліція) суворо регламентуються. Безліцензійні моделі, що працюють в області частот PMR446, можуть використовуватися всіма бажаючими та не вимагають реєстрації. Такі аматорські моделі зазвичай мають 8 каналів. Цієї кількості каналів цілком достатньо, щоб спілкуватися групою. Кожному із восьми людей присвоюється свій канал, інші учасники не чують чужих повідомлень. Сучасні рації мають спеціальні коди на всіх каналах, за допомогою яких можна захистити передачу інформації від прослуховування чужою групою. Адже в місті висока ймовірність, що поруч може бути інша група, яка буде користуватися такими самими переговорними пристроями на тій самій частоті.

Однією з різновидів портативних переговорних пристроїв є телефон-рація (радіостанція), яка оснащується не тільки радіомодулем, а й однією або двома сім-картами з доступом до мобільних служб через інтернет. Вони мають невеликий екран та камеру зі спалахом. Ціна рації залежить від технічних характеристик виробника.

Де купити якісну рацію вигідно в Україні?

Бажано придбати портативні радіостанції відомих торгових марок, таких як:

  1. Motorola.
  2. Agent.
  3. Baofeng.
  4. Caltta.

Щоб не нарватися на неякісну підробку, варто купувати товари у перевірених продавців, компанії Santel, наприклад.

Купити рацію від найкращих торгових марок за розумною ціною можна в інтернет-магазині santel.kiev.ua (Київ, Україна) з доставкою до будь-якого міста (актуальні ціни на рації вказані в каталозі сайту). На сайті також є чудовий асортимент будівельного обладнання, електроінструменту, садової техніки, техніки для дому та автомобіля, інших потрібних товарів від найкращих світових брендів. Вся продукція якісна та має гарантію від виробника.

Время генерации: 3.143, запросов: 1801