Ланцюгові пилиЛанцюгові пилки
Ланцюгові пилки

Ланцюгова пилка: сфера застосування

Ланцюгова пилка - універсальний інструмент, необхідний як для побутового, так і для професійного використання. З її допомогою можна обрізати сухі сучки в саду, заготовити паливо для печі або каміна. Нагоді інструмент також при ремонті або на будівництві. Сьогодні асортимент ланцюгових бензинових та електричних пилок, що пропонуються на ринку, дуже великий.

Базова класифікація ланцюгових пилок

Пилки з робочим ланцюговим механізмом прийнято розділяти на 3 категорії: побутові, напівпрофесійні та професійні. Ця класифікація прийнята для всіх інструментів, що допоможе точніше визначитися з вибором:

  1. Побутові агрегати незамінні на дачі або в домашній майстерні. Такі моделі мають порівняно невеликі розміри та невелику масу, тому працювати з ними просто та зручно.
  2. Напівпрофесійні моделі розраховані на тривале використання в безперервному режимі. Потужність такої пилки більша, ніж у побутової модифікації. Напівпрофесійний інструмент універсальний. Бензопила з ланцюгом однаково добре підходить для будівельних робіт, догляду за садом чи заготівлі камінних дров.
  3. Професійні ланцюгові пилки відрізняють високу потужність та продуктивність. Вони справляються з матеріалами різної щільності та товщини. Інструмент розрахований на тривале безперервне використання.

Якщо доводиться використовувати пилку лише час від часу, купувати інструмент професійного класу – зайве, оскільки коштує він недешево.

Ланцюгові пили: основні різновиди

Окрім загальноприйнятої класифікації, пили з ланцюговим робочим механізмом поділяються за джерелом живлення:

  • Ручні моделі. Розпилювання матеріалу здійснюється за рахунок механічного переміщення ланцюга. Конструкція інструменту така, що з ним можна працювати поодинці або напарником.
  • Ланцюгова електропилка - екологічно безпечний, малошумний інструмент, яким зручно користуватися навіть у закритому приміщенні. Мережева модель працює стабільно, але прив'язана до розетки, доводиться користуватися подовжувачем. Потужність акумуляторної пилки відносно невелика, але для садових робіт її цілком достатньо. Завдяки компактним розмірам акумуляторні пилки використовують під час роботи в обмеженому просторі.
  • Бензинові моделі. Ці потужні ланцюгові бензопили можна використовувати не тільки для розпилювання матеріалів та видалення засохлих гілок, але й для спилювання дерев. Інструмент економічний, мобільний, бензиновою ланцюговою пилкою можна користуватися на значній відстані від ділянки.

Кожен із наведених варіантів має свої переваги. Вибір залежить від характеру запланованих завдань та обсягів робіт.

Купити ланцюгову пилку в магазині - як зробити правильний вибір?

Щоб покупка не розчарувала, необхідно визначитися з обсягами виконуваних робіт та реальними потребами. Розглянемо докладніше основні критерії, які необхідно врахувати під час купівлі:

  1. Потужність інструменту. Вибір залежить від періодичності використовуваних інструментів, оброблюваних матеріалів та обсягів робіт. Якщо на ділянці великий сад або заплановано будівельні роботи, варто купити професійну або напівпрофесійну бензинову ланцюгову пилку.
  2. Мобільність. Якщо площа ділянки більша, краще купити бензинову пилку або модель на акумуляторі. Якщо роботи виконуються в приміщенні або неподалік будинку, підійде мережна модель.
  3. Безпека. Цей момент актуальний не тільки для початківців, але і для досвідчених майстрів. Блокування від випадкового запуску та гальмо для робочого кола - обов'язкові функції.

Замовити та купити бензопилу або електричну модель ланцюгової пилки за помірною ціною з доставкою по Києву та Україні ви зможете в інтернет-магазині Santel; вартість інструментів можна уточнити на сайті.

Время генерации: 2.635, запросов: 1849