Пістолети для піниПістолети для герметиків та монтажної піни
Пістолети для монтажної піни

Пістолет для герметиків та монтажної піни

Неважливо, чи доводиться вам виконувати великий обсяг роботи або використовувати інструмент короткочасно, найкраще купити одразу якісний пістолет для герметиків та монтажної піни. Відповідальний підхід до вибору відповідного виробу допоможе в майбутньому значно заощадити ваш час, покращити якість виконуваних робіт та уникнути можливих труднощів. Хороший пістолет для балона монтажної піни служитиме довгі роки і радуватиме своїй функціональності, залишається справа за малим - підготуватися до покупки.

Види пістолета для нанесення монтажної піни

На питання, скільки коштує пістолет для монтажної піни, можна відповісти тільки після того, як ви визначитеся з типом інструменту. Є спеціальні професійні моделі, які експлуатуються для виконання великого обсягу робіт, побутові представлені у величезному асортименті, але призначені для більш короткочасних завдань.

Якщо ви вирішите купити пістолет для монтажної піни в Україні, то враховуйте, що продукція ділиться на такі категорії:

  1. Механічні - функціонують за рахунок впливу безпосередньо вашої сили, від чого і залежить швидкість та тиск видавлювання, такий пістолет для монтажної піни найкраще купити для побутової експлуатації.
  2. Акумуляторні - конструкція передбачає наявність електромотора, краще справляється з підвищеним навантаженням, має перевагу у своїй мобільності.
  3. Пневматичні - можуть видавати дуже високі показники продуктивності, при цьому відрізняються невеликою вагою.

Головне питання, яке цікавить споживачів: який же купити будівельний пістолет для герметика? Визначтеся заздалегідь, для яких цілей він взагалі необхідний і на підставі цього робіть вибір.

На що звернути увагу при виборі кістякових пістолетів для герметиків?

У представленій різноманітності моделей знайдеться рішення для будь-яких проблем. Щоб правильно придбати пістолет для розпилення монтажної піни, необхідно визначитись із деякими деталями. Наприклад, значення має тип корпусу:

  • скелетний або відкритий - бюджетний варіант, що підходить для експлуатації в побутових умовах, призначений для роботи з фасованими герметиками;
  • напіввідкритий - такий варіант більш комфортний в експлуатації, що передбачає спеціальний лоток;
  • закритий - найсучасніший варіант, хоч і вартість пістолета для монтажної піни в цьому випадку буде вищою, все ж таки інструмент ідеально справляється з підвищеними навантаженнями.

Купити пістолет для герметика з монтажної піни

Також ціна на пістолет для монтажної піни залежить від матеріалу корпусу. Виробники використовують сталь чи міцний пластик. У стандартну комплектацію може входити кейс для більш простого транспортування, голка для очищення, насадки та зарядний пристрій. Як додатковий функціонал може застосовуватися підсвічування, противага, протиковзкі вставки. Купити будівельний пістолет для герметика та напилення монтажної піни в Україні за доступною ціною, з доставкою до Києва та інших міст країни можна в інтернет-магазині Santel.

Время генерации: 0.281, запросов: 911