Ящики для інструментівЯщики для інструментів та органайзери
Ящики для інструментів

Вибір ящика для інструментів

Навіть якщо ви не займаєтеся професійним будівництвом, мати в побуті базовий набір інструментів — необхідність кожного господаря. Однак з придбанням кожної нової деталі виникає питання про те, як правильно їх зберігати, щоб можна було за потреби швидко транспортувати і при цьому всі комплектуючі не займали багато місця. У цій ситуації вам допоможе ящик для інструментів із органайзером. З наявністю такої конструкції ви звільните багато місця та зможете при необхідності швидко знайти потрібну вам деталь. Однак, асортимент інструментальних ящиків вражає, тому у багатьох виникають проблеми з тим, який варіант найкраще купити.

Види коробки для інструментів: що практичніше купити?

Всі, хто вирішує замовити ящик для інструментів, стикаються з необхідністю визначитися, яка форма конструкції буде кращою:

 1. Кейс - компактна валіза з кришкою, яка або просто відкривається, або розсувається в сторони, всередині передбачені спеціальні тримачі та отвори для конкретного інструменту.
 2. Кейс під інструмент - містка конструкція з відкидною кришкою, всередині розділена на невеликі відділення, дозволяє додатково зафіксувати лотки для інструментів для кращої організації простору.
 3. Органайзер у гараж - бюджетні моделі, що відрізняються своєю універсальністю, дозволяють розмістити багато потрібних деталей.

Класичний алюмінієвий кейс для інструментів, який вирішують купити все більше споживачів, є прямокутною тару з кришкою. Всередині вона може розділитись на кілька відділень.

На що звернути увагу, перш ніж купити бокс для інструментів?

Комплект ящиків для інструментів — чудовий подарунок будь-якій людині. Щоб він служив довгі роки та радував свого господаря максимальною функціональністю, необхідно відповідально підійти до його вибору. Для початку необхідно визначитися, для чого вам потрібно купити контейнер (короб, кофр) для інструментів. Наприклад, в організацію побуту, будівництва, сантехніки. Також значення має матеріал конструкції:

 • пластик - легкі моделі, прості в експлуатації, деякі виробники можуть використовувати в цьому випадку додатковий захисний шар;
 • метал - купити інструментальну скриньку з цього матеріалу найкраще в тому випадку, якщо передбачене велике навантаження на конструкцію;
 • дерево - ідеальний варіант для зберігання ручного інструменту або дрібних деталей.

Перш ніж купити кейс-органайзер для набору інструментів у машину в місті Київ, Дніпро, Харків за доступною ціною, необхідно також звернути увагу на якість конструкції:

 • товщина днища, на яке покладається найбільше навантаження;
 • якість спайки всіх елементів;
 • міцність стінок;
 • наявність невеликих відділень для зберігання комплектуючих;
 • надійна фіксація лотків.

У деяких випадках має сенс купити ящик під інструменти зі спеціальними коліщатками транспортування. Наприклад, якщо вага конструкції занадто важка, а вам потрібно її постійно переміщати.

Інтернет-магазин Santel пропонує купити пластиковий переносний ящик-органайзер (сумку, порожній кейс) для зберігання автомобільних інструментів за доступною ціною у Києві, Дніпрі, Львові та з оперативною доставкою до всіх міст країни, вартість на яку вже визначає перевізник.

Время генерации: 2.559, запросов: 1767