Лопати для снігуЛопати снігоприбиральні
Лопати для снігу

Лопата для прибирання снігу: завжди час купувати!

Зручний інструмент, вигаданий давно і актуальний для нашої місцевості завжди. Незважаючи на глобальне потепління, сніг все одно випадає, а мокрий і важкий потребує особливих зусиль для його збирання. Для цього і потрібні снігові лопати, якими у зимовий період зручно прибирати сніг із доріжок, стежок, тротуарів та інших місць.

Інвентар для прибирання снігу є інструментом з такими характеристиками: мала вага, велика ширина робочої частини, яка, до того ж, відмінно протистоїть налипання мокрого снігу. Снігоочисна лопата дозволяє швидко та якісно позбутися снігового шару та формувати кучугуру або його ліквідувати.

Позбутися снігу можна з даху, з території приватного чи загального двору і навіть з доріг, адже не в кожному населеному пункті є снігоочисна техніка. За допомогою лопати для прибирання снігу можна ефективно і в один захід розчистити більшу частину майданчика, на якому потрібно ліквідувати сніговий замет.

Асортимент зимових лопат

Практичний інструмент для збирання снігу створений для видалення пухкого снігу і ліквідації важкого мокрого шару, який вже злежався і є важко матеріалом, що важко прибирається. Є два способи використання снігової лопати - совковий (перекидання) і пласт снігу, що зміщує, а купити в нашому інтернет-магазині Santel (Київ, Україна) ви можете той вид інструменту, який підходить для ваших потреб.

Складається лопата для прибирання снігу з двох простих деталей:

  • совок, або ківш, широкий, рівний, спеціально створений для зручності роботи, що виготовляється із пластику, металу або деревини;
  • черешок - стандартна для лопат деталь, за яку і тримають інвентар, відрізняється від інших живців наявністю ручки.

Бувають живці з двома рукоятками - такі моделі дозволяють краще утримувати інструмент та комфортно виконувати більше зусилля. А ковші зазвичай оснащені металевою смугою, яка дозволяє легко проникати в затверділий і навіть замерзлий сніговий пласт.

Існують моделі з можливістю швидко відокремити ківш від черешка, а є звичайні - у них живець з'єднаний з робочою поверхнею за допомогою шурупів або болтів.

Якщо ви бажаєте придбати пластикову снігову лопату, купити її в нашому інтернет-магазині за низькою ціною буде просто. Вам потрібно оформити покупку та замовити доставку до свого міста. У нас ви можете купити зимову лопату для прибирання снігу будь-якого формату, у тому числі складану модель. Також в асортименті є окремі деталі інструменту.

Кожна лопата для снігу - варта вашої уваги і дуже знадобиться вам з настанням зими, тому поспішайте купити її за доступною ціною вже сьогодні!

Продаж лопат для збирання снігу - далеко не єдиний напрямок нашого магазину. Ви можете ознайомитись з каталогом на сайті та придбати не тільки інвентар для чищення снігу, але й безліч інших якісних інструментів, корисних у побуті та вашій професійній діяльності.

Вибір: яку краще купити сніжну лопату?

Модель лопати має відповідати вашим вимогам та особливостям території. Для чищення садових доріжок занадто широка не обов'язкова, а якщо вам потрібно брати інструмент у поїздку, то корисно використати складний варіант.

Для професійного прибирання та чищення снігу (двірникам, наприклад) краще купити лопату міцну та широку, але дуже легку, з міцного пластику та з двома ручками, такі моделі у нас представлені і ціна не велика, так що можете купити як закупівлю на виробництво.

Безумовно, ціна лопати для збирання снігу залежить від характеристик та якості матеріалів, з яких вона виготовлена. Зверніть увагу, що різні виробники пропонують різну вартість інструменту. Ми довіряємо кожній фірмі, яка постачає без посередників інвентар та інструменти в наш магазин, тому ручаємося за якість кожної моделі.

Якщо ви віддаєте перевагу пластиковій снігоприбиральні лопату, то купити її в інтернет-магазині SANTEL в Києві (Україна) за вартістю виробника - правильне рішення. Кожна модель з дерев'яним держаком і пластмасовим ковшем прослужить вам не один сезон. Скрепери – відмінні варіанти для чищення снігу на великій території, для збирання крижаної ковзанки. Купити таку функціональну лопату для прибирання снігу варто всім, кому потрібно облагородити великий простір.

Время генерации: 0.651, запросов: 1751