Міксери будівельніМіксери будівельні
Міксери будівельні

Ручний будівельний міксер - на що звернути увагу?

Під час проведення ремонту швидше за все доведеться готувати різні розчини. Якщо потрібно закласти кілька тріщин, будівельний матеріал потрібен у невеликому обсязі, але при будівництві або капітальному ремонті йдеться про сотні кілограм сухої суміші.

Для того, щоб розчин вийшов однорідним, необхідно ретельно змішати всі компоненти. Для цього потрібно придбати будівельний міксер. Вручну отримати рівномірно розмішану суміш дуже складно, оскільки щільність складових може бути різною.

Якими бувають будівельні міксери?

Раніше для того, щоб підготувати будівельні суміші, до побутового дриля приєднували спеціальний пристрій для розмішування. Подібним методом користуються і в наші дні, але звичайний інструмент може бути недостатньо потужним. У такому випадку застосовується:

  • міксер вузької спеціалізації;
  • універсальний дриль-міксер для замісу.

Відмінна риса вузькоспеціалізованих міксерів – велика потужність та зносостійкість. У комплектації сучасних моделей є станина для закріплення пристрою. Також випускаються моделі з двома шпинделями, в яких вали з мішалками виконують обертання назустріч один одному, у такому випадку виходить суміш підвищеної якості. Таке обладнання найчастіше характеризується низькими оборотами, воно призначене для того, щоб перемішувати в'язкі розчини. У Харкові та будь-якому місті України можна купити дриль-міксер, який можна використовувати, щоб свердлити отвори. Візуально інструмент схожий із звичайним дрилем, також оснащений пістолетною рукояткою та затискним патроном. Завдяки редуктору можливий вибір потрібної швидкості обертання. Купити такий будівельний електроміксер краще для використання у побуті.

Що враховувати, вибираючи електричні будівельні міксери?

Перед тим, як вибрати електро міксер будівельний і купити його, необхідно звернути увагу на потужність – це один із найважливіших критеріїв вибору. Для побутових моделей достатньо показника до 1 кВт. Важливо враховувати:

  1. Показники крутного моменту.
  2. Вага інструменту.
  3. Кріплення мішалки.
  4. Можливість регулювання обертів.
  5. Частоту обертання.

Сучасні моделі мають у своєму оснащенні регулятори швидкості обертання та захист двигуна. За допомогою електроніки можна регулювати частоту обертання. У деяких моделях можлива заміна шнура, це дуже зручно, не потрібно застосовувати подовжувач.

Купити будівельний міксер

В інтернет-магазині Santel (Київ, Україна) можна купити електричний міксер будівельний за вигідною ціною, зі швидкою доставкою по всій країні: Харків, Дніпро, Львів та інші міста. Усі питання можна уточнити у менеджера за телефоном, вказаним на сайті. Обробка заявок виконується оперативно, товари надсилаються протягом одного-двох днів.

Время генерации: 8.414, запросов: 2469