Набори торцевих головокТорцеві головки
Торцеві головки

Головка торцева - застосування

Ручні інструменти для виконання різних ремонтних робіт, технічного обслуговування, відновлення механізмів та конструкцій використовуються всюди. Найчастіше застосовується торцева головка та набори таких елементів для ремонту. Комплекти таких насадок виробляються залежно від напрямку експлуатації (слюсарні, столярні, універсальні, автомобільні). Спеціальна гайкова головка та біти найчастіше застосовується для ремонту автомобільного транспорту. Такою накладною головкою за допомогою закручування, розкручування кріпильних виробів (гайки, болти, що мають відповідний тип головки), відбувається з'єднання, роз'єднання елементів з різьбленням. Гайковий ключ і накидна головка виконують схожі на тип завдання. Але головки є окремими самостійними інструментами. Ці пристосування експлуатуються як насадки в комплекті з певними комірками, тріскачками та створює потрібне зусилля для закрутки (відкрутки).

Головка-ключ - форма профілю

Найпоширеніший тип профілю головки-ключа - шестигранний. Кріплення, яке виробляється такою насадкою, дуже надійне і довговічне, може дозволити досягти великого моменту, що крутить. Дванадцятигранна накидна головка зручно позиціонується на кріпленні та характеризується великою точністю.

Торцева головка виду TORX, TORX BO, XZN та Ribe CS, вартість якої дещо відрізняється від стандартних профілів, використовується для імпортної техніки. SL-профіль призначений для зірваних чи злизаних головок. Цей профіль схожий на шестигранник, але площа значно збільшена, має універсальність (підходить як міліметровому, так і дюймовому кріпленню). Існують головки, які здатні відкручувати всі види кріплень - універсальні, але нещільний контакт насадки та неправильний підбір елемента можуть призвести до зриву граней.

Маркування для головок

Виробники позначають особливості торцевих головок за допомогою абревіатур та скорочень. Таким чином, вивчивши стандарти, можна вибрати та купити допоміжний інструмент із відповідними характеристиками. Основними параметрами є:

  • розмір;
  • квадрат приєднання або посадки;
  • глибина;
  • профіль;
  • тип сплаву;
  • виробник.

Розмір може змінюватись в залежності від країни, для якої вироблена торцева головка (визначатиметься в міліметрах, дюймах). Дюймові та міліметрові насадки досить близькі за таким параметром, але розмірність не збігається повністю. Метричний інструмент має на тильній стороні отвір, виконаний у квадратній формі, розмір якого вказує таке маркування, як посадковий квадрат. Від цього отвору залежить, які подовжувачі, тріскачки та коміри можна приєднати до голівки. Такий елемент, як торцева головка та інші витратні матеріали, ціна яких є дуже прийнятною, можна замовити та купити в інтернет-магазині будівельного інструменту та обладнання "Santel" (Україна, Київ).

Время генерации: 0.701, запросов: 1731