Ліски для тримерівКосильні головки, волосінь, ножі
Ліски для тримерів

Ліска для тримера: призначення

Ліска тримерна з нейлону (корд) - розхідник до електричних тримерів і мотокосів. Від того, наскільки правильно вона обрана, залежить робочий ресурс інструменту, якість виконання роботи, а також зручність користування косаркою.

Матеріал виготовлення волосіні - синтетика (поліамід, поліпропілен), стійкий до зношування та легковагий. Найбюджетніші модифікації мають у складі поліетилен. Такий виріб поступається чистому нейлону, гірше переносить високотемпературний режим.

Товста (від 3 мм) волосінь забезпечується стрижнем з графіту або сталі, що в рази збільшує швидкість і якість скошування трави. Один з різновидів корду підвищеної міцності - армована волосінь, з рівномірним розподілом металевих частинок. Вартість двокомпонентної волосіні для тримера, порівняно зі звичайним кордом, вища, але він надійніший і довговічніший.

Купити волосінь на тример (електро- або мотокосу): класифікація за видами перерізу

Вибір перетину волосіні залежить від виду трави, що скошується:

  1. Круглий - універсальний варіант. Розрізняють гладкий і кручений корд. Перший відрізняється підвищеним рівнем шуму. Віта волосінь для тримерів скошує траву значно тихіше, але витрата її більша.
  2. Многокутник - порівняно з круглим перетином, ефективніший варіант. Трава зрізається гострими ребрами якісніше та швидко.
  3. Зірочка, кручений квадрат. Ефективність та швидкість підстригання трави - максимальні.

Для того, щоб робота з електро- або мотокосою була не просто комфортною, а й безпечною, використовують лише спеціальне оснащення. Використовувати на заміну волосіні в триммері металевий прут, трос або дріт не можна.

Вибір жилки для тримера

Питання вибору волосіні для мото- або електротримера більш ніж актуальне, оскільки в параметрах інструменту не вказують докладну інформацію про те, який саме корд необхідний. У технічних характеристиках можна знайти діаметр волосіні. Крім того, необхідні параметри можна підібрати за потужністю інструмента:

  • електрична коса до 500 Вт - 1-1,6 мм (область застосування корду - газонна трава);
  • електричні моделі 500 Вт - 1 кВт - використовується волосінь для коси від 2 до 2,4 мм (застосовується для скошування тонкої трави та невисоких бур'янів);
  • бензинові моделі - використовують товсту волосінь у тример діаметром від 2,4 до 3,2 мм (корд добре справляється з бур'яном, засохлою травою).

У продажу можна також знайти волосінь з діаметром, що перевищує 3,2 мм. Однак вона використовується нечасто, тільки в найпотужніших бензокосах та кущорізах.

Таким чином, зі збільшенням потужності коси використовують більш товсте оснащення. Однак якщо є сумніви, краще купити волосінь на косарку — тонше. У надто товстого корда може бути утруднений хід, виникає ризик перегріву двигуна.

У звичайній упаковці міститься 15 м корду. На котушку намотується приблизно половину. Іноді волосінь для мото- або електрокоси випускається у вигляді котушок (бухт), що вміщують 250-515 метрів оснастки. Важливо зважати на дату випуску виробу. Властивості нейлону такі, що з часом він стає менш еластичним, з'являється ламкість.

Ціна на ліску для тримера в Києві

Купити звичайну або армовану волосінь для газонокосарки (тримера, косарки, мотокоси, електрокоси) за найвигіднішою ціною (Київ) ви зможете на сайті інтернет-магазину Santel з доставкою.

Время генерации: 0.992, запросов: 2328