КоронкиСвердлильні коронки
Коронки

Корончасте свердло - необхідна насадка для перфоратора

Для будівельних та ремонтних робіт необхідно мати певний набір інструментів. Найчастішим у використанні є перфоратор. Це універсальне обладнання, яке завдяки різноманітним насадкам може виконувати цілий спектр функцій: свердлити, виготовляти отвори в бетоні, розмішувати розчин, штробити, очищати поверхню від старої штукатурки, плитки, демонтувати перекриття та багато іншого.

У продажу є безліч насадок на перфоратор: бури, піки, зубила, лопатки, міксери, коронки по бетону та інше. Кожна з них має своє призначення.

Коронка на перфоратор: сфера застосування та різновиди

Насадка на перфоратор, яка називається бурова коронка або корончасте свердло, призначена в першу чергу для монтажу розеток. Також насадка використовується для буріння отворів для труб, вентиляції та інших цілей. Корончасте свердло було винайдено вже понад 50 років тому. З того часу воно значно вдосконалилося.

Ця насадка має форму порожнистого циліндра. Вона видаляє матеріал на периферії отвору, залишаючи частину в центрі. Коронка складається зі склянки з ріжучою кромкою та хвостовика, яким вона кріпиться до перфоратора. Усі коронки, які роблять круглі отвори у матеріалі, узагальнено прийнято називати коронками під розетку або для підрозетника. Вони призначені для роботи з такими матеріалами:

 • бетон, залізобетон, армобетон;
 • камінь, граніт, мармур;
 • керамограніт, кераміка, плитка;
 • ДСП, дерево;
 • скло, фарфор;
 • гіпсокартон;
 • метал;
 • цегла та інше.

Найбільш затребуваними є коронка для перфоратора під розетку по бетону, по металу та дереву, які можна купити за доступною ціною в будь-якому будівельному магазині.

Насадка для підрозетника по бетону є металевим циліндром з переможними пластинами біля основи. Вони відрізняються діаметром (в середньому 35-150 мм), типом охолодження (для мокрого та сухого свердління), формою хвостовика. Коронка під підрозетник по металу має ріжучу частину у вигляді зубів. Вони відрізняються діаметром (від 14 мм до 152 мм), матеріалом виготовлення. Це може бути загартована чи легована сталь. У продажу також є біметалічні насадки. Для їх виготовлення використовують зазвичай швидкорізальну сталь із кобальтом.

Твердосплавна коронка для підрозетника використовується в побуті та для вирішення завдань будівництва. Корончасте свердло по дереву також виготовляється з легованої сталі. Воно застосовується для круглих отворів у дереві для розеток, вентиляції, труб, світильників.

Santel - чудовий вибір якісних насадок для перфоратора за вигідною ціною

Для того, щоб інструмент та комплектуючі служили довго і безвідмовно, слід купувати продукцію відомих торгових марок, таких як:

 1. Metabo.
 2. Tolsen.
 3. Master Tool.
 4. Haisser та інші.

Перш ніж купити коронку для розеток на перфоратор, слід ознайомитися з асортиментом від різних виробників, врахувати діаметр, призначення, тип хвостовика та інші параметри.

Купити свердлильну коронку в Києві

Купити за доступною ціною коронку для підрозетників можна в інтернет-магазині santel.kiev.ua (Україна, Київ). На сайті компанії також є великий асортимент електроінструментів, садової та будівельної техніки, аксесуарів для автомобілів та інших корисних товарів.

Время генерации: 1.996, запросов: 2616