Монтажні пістолетиПорохові будівельні пістолети
Порохові будівельні пістолети

Монтажні будівельні пістолети під пороховий патрон

Інструмент для будівельно-монтажних робіт – незамінний помічник у ремонтній діяльності господаря. Кріпильний пістолет зовні може мати форму невеликого відбійного молотка або характерну для класичного пістолета. Призначення такого пристрою – забивання дюбель-цвяхів у конструкції з низьковуглецевої сталі, бетону, цегли, каменю та інших матеріалів. У такий спосіб ви можете просто та швидко скріпити всілякі елементи під час будівельних робіт (монтування підвісних систем, рейок, профілів, елементів комунікації тощо).

Будівельні порохові пістолети - принцип роботи

Монтажні порохові пістолети дозволяють значно скоротити час на монтування конструкцій, а також витрати (для самого вузла кріплення). Така модель використовується без подачі електроенергії - для цього використовується сила тиску повітря. Для того щоб почати роботу з пороховим пістолетом, притисніть інструмент до конструкції (бетонної, дерев'яної, сталевої тощо). Саме в цьому положенні будівельний пістолет готовий до використання - запобіжник дозволяє спрацювати механізму спуску. Потужність такого засобу кріплення дозволяє, без попереднього свердління, забити дюбель-цвях під пістолет за допомогою поршня. Завдяки екрану або упору такого пістолета посилюється захист від частинок, що відкололися, і їх ймовірного рикошету.

Монтажні порохові патрони та дюбель-цвяхи для пістолета

Застосовувані матеріали під час використання будівельного пістолета для дюбелів також мають важливе значення. Витратники є первісною допомогою при ремонті чи будівництві. При правильному виборі патрона або механічному налаштуванні вихлопу можна відрегулювати силу, яка діятиме на дюбель-цвях. Товщина, на яку можна прострелити виріб, використовуючи забивний дюбель-цвях, залежить не тільки від матеріалу, а й від потужності будівельного патрона. Монтажні патрони (короткі – К, довгі – Д) розрізняють за кольоровим ідентифікатором, що позначає енергію заряду:

  • білий (548 Дж);
  • жовтий (615 Дж);
  • червоний (795 Дж);
  • синій (683 Дж);
  • чорний (надсильний).

Монтажні патрони розрізняють за калібром - 6,8х18; 6,8 х11; 5,6х16, який підходить для будівельних пістолетів будь-якого типу й підбирається в залежності від робіт, що здійснюються. Відмінне кріплення патрона є запорукою плідної та ефективної роботи інструменту.

Підбір витратних матеріалів

Металевий дюбель-цвях для монтажного пістолета ви можете купити у спеціалізованому магазині. Santel - магазин будівельного обладнання та витратних матеріалів пропонує вам широкий асортимент даних пристроїв. Відправка до будь-якої точки України Новою Поштою. Вибір виду оплати - післяплата, готівковий і безготівковий розрахунок. Підібрати потрібні вам аксесуари та інструменти допоможуть наші оператори.

Время генерации: 2.613, запросов: 2266