Рукавиці робочіРукавиці робочі
Рукавиці робочі

Робочі рукавички - захист рук від агресивних факторів на виробництві та в побуті

На фабриці чи заводі, бензозаправці або на будівництві, вдома чи в саду, скрізь і завжди потрібно дбати про безпеку людського організму. Більшість роботи людина виконує руками. Тому саме руки потрібно захистити насамперед, перш ніж приступати до того чи іншого виду діяльності, а допоможуть у цьому робочі рукавички. Залежно від різних факторів та ступеня ризику у різних спеціальностях потрібен певний ступінь захисту. Її відсутність може заподіяти як незначну шкоду організму, так і призвести до смерті, якщо працівник не буде захищений робочими рукавичками. Електричний струм, низька або висока температура, хімічні речовини, виробничі відходи, сміття та бруд, механічні пошкодження – лише деякі з них.

Саме тому засоби індивідуального захисту (робочі захисні рукавички) мають різні властивості та характеристики, а спосіб виготовлення та різні матеріали забезпечують якість захисту даного елемента спецодягу.

Види робочих рукавичок та їх застосування

Сучасні робочі рукавички виготовляють з таких матеріалів - замша, нейлон з ПУ покриттям, спилкова шкіра, спилкова шкіра з тканиною, теляча шкіра (бахтарма), трикотаж, трикотаж з ПВХ покриттям, трикотаж, комбінований з латексом, трикотаж , бавовна, поліестер, акрил, віскоза, араміди, модал, поліетилен надвисокої молекулярної щільності та інші.

Робочі рукавички, залежно від специфіки роботи, мають також різні підкладкові матеріали та покриття, а саме: поліуретан, нітриловий каучук, натуральний каучук (латекс), ПВХ (полівінілхлорид).

Крім того, класифікація здійснюється таким чином:

  • рукавички гумові робітники - застосовуються в медицині, салонах краси та перукарень, у ресторанному бізнесі, в домашніх умовах, при прибиранні різних приміщень, у хімічній промисловості при роботі з різними кислотами або лугами, у професіях, пов'язаних з електричною напругою та інші;
  • рукавички робочі трикотажні - роботи, які ведуться за низьких температур;
  • рукавички робітники з пвх точкою - при прибиранні сміття на будівництві, цехах, саду, монтажні роботи;
  • рукавички робітники з пвх - на будівництві, у монтажних роботах з інструментами з металу або роботі зі склом;
  • рукавички робочі хб - при роботі з гарячими матеріалами, проти мозолів, від холоду та обвітрювання, наприклад, у морозильних камерах, на будівництві, на складах, у сільському господарстві, у магазинах, у цехах зі збирання деталей, ремонтних майстерень.< /li>

Захист рук робітників на підприємстві, будівництві, виробництві, складі, магазині або сфері обслуговування є необхідним і дуже важливим засобом безпеки.

Де можна замовити різні робочі рукавички та вигідно їх купити в Києві?

Купити рукавички можна на ринку, у будівельних магазинах, у бутіках, у супермаркетах та в інтернет-магазинах. Якісні робочі рукавички за низькою ціною пропонує онлайн-магазин Santel. Широкий асортимент, допомога кваліфікованих фахівців, економію часу та доставку до найближчого поштового відділення інтернет-магазин гарантує. Купуючи якісні робочі рукавички, ви автоматично економите та одночасно збільшуєте продуктивність праці. Тут же можна придбати різні елементи спецодягу та витратні матеріали.

Время генерации: 1.081, запросов: 1717