Фрезери



Фрезери
Фрезери

Фрезери - види виконуваних робіт

Фрезер - один із найпоширеніших ручних електричних інструментів для обробки заготовок з деревини та похідних деревообробки. За допомогою ручного електрофрезера проводиться високоточна обробка деталей на малій площі. По суті, це деревообробний міні-верстат, за допомогою якого можна зробити отвори, зняти фаски, сформувати декоративні кромки. Електрофрезер ручний дозволяє працювати з деревиною та її похідними, м'якими металами, полімерами, штучним каменем, а також композитними матеріалами. Інструмент використовується у столярній, теслярській справі, а також у виробництві сувенірної продукції.

Який фрезер купити: класифікація

Залежно від конструктивних особливостей та виконуваних завдань виділяють такі види фрезерів:

  • занурювальні (їх також називають вертикальними або штанговими);
  • кромкові (окантувальні);
  • ротаційні;
  • ламельні;
  • присадочні.

Занурювальний електричний фрезер універсальний і зручний для виконання набору базових операцій фрезерування: оброблення пазів, створення отворів, зняття фасок і т.д. Застосовується як у домашніх, так і професійних майстернях.

За допомогою кромкового або окантувального фрезера можна виконати невеликі виїмки, зняти фаски, виконати канавки. Він може акуратно обробляти заготовки, виготовлені з ламінованого матеріалу або з покриттям зі шпону.

Ротаційні моделі призначені для виготовлення отворів у таких матеріалах, як деревина, кахельна плитка, гіпсокартон або пластик. Зручні для обробки кромок. Ламельні фрезери вибирають пази.

Присадочні модифікації використовуються для парних отворів, для з'єднань заготовок на шкантах. Використовуються для виготовлення меблів. Конкретний вибір залежить від виду робочих завдань та обсягу робіт. Універсальним варіантом є вертикальний інструмент – фрезер цього виду застосовується для домашніх майстерень. Замовити вертикальний фрезер можна на сайті нашого магазину.

Критерії вибору

Перед покупкою фрезера, крім зовнішнього вигляду виробу, звертають увагу на такі параметри:

потужність;

  • маса;
  • частота обертання робочої частини;
  • величина робочого ходу;
  • додатковий функціонал;
  • ціни на фрезер.

Від потужності електродвигуна, яким оснащений інструмент, багато в чому залежать його можливості та продуктивність. Чим потужніший апарат, тим довше він зможе працювати без зупинок та перевантажень. Однак обмежуючими факторами виступають габарити фрезера та його маса. Маса приладів потужністю до 0,75 квт становить 2-3 кг; обладнання 0,75-1,5 кВт – 3-5 кг. Більш потужні фрезери (1,5-2,3 кВт) важать від 5 кг та більше. Якщо інструмент використовується регулярно, фахівці рекомендують купити електрофрезер потужністю від 1,5 кВт.

Хвилинна швидкість обертання шпинделя фрезерного пристрою в середньому варіюється в межах 20-30 тис. оборотів. У продажу можна зустріти також більш «швидкі» та «повільні» пристрої. Бажано купити фрезер із регульованою (до 8 позицій) швидкістю.

Один з найважливіших параметрів фрезерування - робочий хід, або максимальна глибина фрезерування. Для інструментів побутового класу цей параметр становить 2-5 см, для професійних модифікацій - 7-8 см. Чим більший робочий хід, тим більша допустима товщина оброблюваних деталей.

До додаткового функціоналу відносяться: підтримка заданої частоти обертів, плавний пуск двигуна, захист від перевантажень та ненавмисного пуску. Кожна з перерахованих опцій по-своєму корисна, тому за інших рівних умов бажано віддати перевагу моделі з різноманітнішим оснащенням. Вартість фрезера вища, але це плата за багатозадачність.

Купити ручний електричний фрезер, професійний або побутовий, за найкращою ціною, з доставкою інструменту в Києві, Харкові та інших містах України, ви зможете в інтернет-магазині компанії Santel.

Время генерации: 0.133, запросов: 378