Садова техніка

Садова техніка - найкращий помічник у догляді за ділянкою

Красива та ідеально доглянута дача чи прибудинкова територія – не просто естетична насолода. За бездоганним оформленням ландшафтного дизайну стоїть справді титанічна праця. Обрізка дерев, підготовка ґрунту, полив або просто наведення ладу на ділянці вимагають чимало сил. Садова техніка та інструменти, якщо вони вибрані правильно, значно полегшують роботу в саду. Сьогодні на українському ринку представлено чимало обладнання, яке перетворює будь-яку дачну рутину на справжнє задоволення.

З огляду на дедалі більший попит, багато компаній займаються випуском садового обладнання. Різноманітність найменувань, технічних параметрів та фірм, що виробляють, вражає. Доцільність купівлі визначається розмірами ділянки, характером виконуваних робіт та тривалістю експлуатації техніки. Наприклад, якщо у вас кілька невеликих грядок з ягодами чи овочами, то навряд чи доцільно купувати складну дорогу техніку. Але для присадибної ділянки, великого саду чи фермерського господарства обійтися без спеціального оснащення неможливо, і купити садову техніку необхідно.

Класифікація техніки для саду

Вся сукупність обладнання для саду може бути поділена на 2 групи:

 • електричний;
 • бензинове.

Електрична техніка для саду, дачі та городу поділяється, у свою чергу, на акумуляторну та мережеву.

Моделі, що працюють на електриці, більш компактні та легковагі. Бензинові моделі оснащені двигунами внутрішнього згоряння. Джерелом енергії є суміш палива з моторною олією. Потужність і маса обладнання на бензині більша, ніж у електричних, ціна - теж вища. Але є важлива перевага: автономність.

За рівнем мобільності садова техніка поділяється на колісну (самохідну) та переносну. Переносні пристрої, як правило, належать до побутового класу. Вони невеликі, легковагі. Ними зручно користуватися в обмеженому просторі або в умовах нерівного рельєфу. Колісна техніка — потужна та важка. Як правило, використовується комунальними та сільськогосподарськими підприємствами, а також фермерськими господарствами.

Купити техніку для саду та городу: огляд основних видів

Підрахувати кількість найменувань обладнання для роботи в саду досить складно. Найбільший попит мають такі різновиди:

 1. Мотокультиватори. Призначення цієї техніки для городу  обробіток ґрунту за допомогою металевих фрез - оранка на глибину до 250 мм та видалення бур'янів.
 2. Мотоблоки. Як і мотокультиватори, вони призначені для обробітку ґрунту, але на великих ділянках. функціонал мотоблоків різноманітніший, ніж у мотокультиваторів: прополювання, нарізка грядок, підгортання, посадка рослин, викопування бульб і коренеплодів. Комплект необхідного навісного обладнання найчастіше купується окремо. Окремі мотоблоки оснащені спеціальним механізмом, який дозволяє регулювати потужність.
 3. Газонні сівалки. Дозволяють рівно висіяти газонну траву, овочі чи квіти. За допомогою цього пристрою можна також вносити добрива у ґрунт.
 4. Газонокосарки - агрегати, що дозволяють доглядати трав'яний покрив на газоні, підтримуючи його в бездоганному стані. Садова техніка, оснащена функцією мульчування, дозволяє отримати чудове органічне добриво зі скошеної трави.
 5. Тримери - компактні агрегати, що ідеально підходять для скошування трави на невеликих ділянках. Розрізняють електричні тримери та професійні бензинові моделі.
 6. Кусторізи - за допомогою цих пристосувань оформляють чагарники та крону дерев. Користуються кущорізами як власники дач, так і комунальні підприємства.
 7. Подрібнювачі садового сміття. Купити садову техніку цього виду - означає забути про проблему утилізації відходів, що залишилися після збирання саду: листя, гілок, трави або бадилля рослин. Подрібнене сміття можна використовувати як добриво.
 8. Садові пилососи. Залежно від вибраного режиму, вони здувають листя в купу або збирають його в спеціальний резервуар. Окремі моделі мають функцію мульчування.
 9. Снігоприбиральники дозволяють боротися зі сніговими завалами біля будинку або на дачі. Розрізняють електричні та бензинові моделі, на колісному або гусеничному ході.

Купити садову техніку за прийнятною ціною ви зможете в інтернет-магазині Santel. Працює доставка по Києву та Україні.

Время генерации: 1.947, запросов: 16910