СокириСокири та колуни
Сокири

Сокира - один із найстаріших інструментів

Соки, безумовно, постають перед користувачами як незамінні та універсальні рублячі знаряддя в господарстві. Сокира вважається необхідним інструментом у кожній сім'ї, особливо для потреб людей, які проживають за межами міста. В наш час сокири застосовуються для тих функцій, що і раніше - вирубування дерев, будівництва, заготівлі дров, теслярських справ. У первісних громадах сокири сприймали багатозначно, приписуючи даній зброї таємничі сили. У Північній Європі такий інструмент, як сокира, використовували як зброю в бою. Сокира має досить елементарну конструкцію, але досі виробники прагнуть модернізувати цей предмет для більш плідної та комфортабельної роботи. Змін піддаються незначні дрібниці, які непомітні неозброєним оком, але при експлуатації відіграють дуже важливу роль.

Як вибирати сокиру?

Ціни на сокири варіюються залежно від матеріалів, використаних у виготовленні. Насамперед звертайте увагу на вагу, адже чим важча сокира, тим сильнішим буде удар. За допомогою важкої сокири вам буде по плечу розрубати величезну колоду за лічені удари. Легкі сокири набагато зручніші в експлуатації та транспортуванні, але тривалість вашої роботи збільшуватиметься в рази. Такі моделі ідеально підходять для теслярських робіт, рубки дров і гілок для багаття, вироблення потрібного паза. Також зверніть увагу на робочу частину сокири, яка виробляється зі сталі:

  • вуглецевої;
  • інструментальної;
  • легованої.

Ця частина складається з обуха, прикріпленого до ручки, і полотна з лезом (може бути закругленим або прямим). Для колки дров і заточування клинів більш прийнятні сокири з вузькою робочою частиною, а розширена - підходить для колод і рубки дерев. Середня ширина розрахована на заняття теслярською, садовою та туристичною діяльністю. Рукоятка інструменту може бути зроблена з дерева (волокна повинні йти вздовж, а саме сокирище не мати дефектів), металу (необхідна цілісна конструкція рукояті для надійності), склопластику (не піддається корозії та гниття). Також вартість сокири взаємно залежить від виробника (країни, шляхи доставки тощо)

Купити сокиру та колун у Києві

Ви можете замовити сокиру та колун, а також купити дані інструменти від провідних фірм-виробників, звернувшись до інтернет-магазину Santel (Україна, Київ), ціна та особливості яких не залишать вас байдужими. Каталог сокир дозволить вам ознайомитися з асортиментом магазину та купити сокири в Україні за дуже прийнятними цінами.

Время генерации: 0.895, запросов: 2467