Міні-тракториМінітрактори та райдери
Мінітрактори

Садові трактори та райдери

Садовий міні-трактор - конструкція універсального типу на 4 колесах, купити яку потрібно для обробки землі, причому як великих, так і маленьких територій, а також з доставкою до Києва від онлайн-магазину Сантел. Оскільки на техніку можна закріпити різне навісне обладнання, вона підходить для вирішення величезної кількості завдань. Функціональність міні-трактора залежить від того, модель з якою потужністю та технічними параметрами ви вирішите купити.

Каталог міні-тракторів: який тип конструкції вибрати?

Купити маленький трактор-газонокосарку за доступною ціною не важко. Спочатку необхідно визначитися з типом конструкції. Райдер відрізняється невеликими габаритами, гарною маневреністю та легким обслуговуванням. Придбати садовий міні-трактор (трактор, райдер) за прийнятною ціною можна для наступних завдань:

  • догляд за газоном;
  • виробництво добрив;
  • заготівля сіна;
  • прибирання снігу.

Ціна мінітрактора такого типу доступна, при цьому конструкція проста в управлінні, обслуговуванні та досить маневрена. Магазин також пропонує широкий асортимент міні-тракторів для побуту та комунальних підприємств. Такі пристрої можуть мати потужність до 15 к.с. Відмінність таких пристроїв полягає в наявності навісного обладнання, за рахунок чого сфера застосування конструкцій значно ширша.

Такі конструкції надійні, для їх виробництва використовується мінімум пластику, передбачена цільна сталева рама, величезний вибір комплектуючих. Ціни на мінітрактори можуть бути різними, все залежить від функціональності конкретної моделі.

На що звернути увагу, перш ніж купити садовий трактор в інтернет-магазині?

Вартість мінітрактора багато в чому залежить від двигуна, який відповідає за всі тягові процеси та продуктивність пристрою. Діапазон технічних параметрів може бути різним, тут ви обмежуєтеся лише своїм бюджетом. Серед додаткових опцій може бути підсвічування для роботи в темний час доби, наявність додаткових систем безпеки, ручки та підніжки, кондиціонер, очищувач скла, підстаканник тощо. Купити новий мінітрактор-газонокосарку у Київській області (Україна) можна в інтернет-магазині Santel доступною ціною з гарантією якості.

Время генерации: 1.125, запросов: 2586