ЕлектроножиціНожиці електричні
Електроножиці

Електричні ножиці по металу зроблять роботу швидкою

Для того, щоб вручну нарізати метал, потрібно витратити чимало часу та сил. Якщо потрібно виконувати великий обсяг робіт, слід підібрати електричні ножиці по металу, купити їх можна сьогодні за цілком прийнятною ціною. Такий інструмент дозволяє зменшити трудомісткість. З його допомогою можна нарізати профільний або гофрований матеріал завтовшки до 3 мм. При цьому на місці зрізу немає деформації.

Такий інструмент дозволяє прискорити процес нарізки. Крім того, працівник не поріже руки, оскільки нарізка виконується автоматично.

Ножиці електричні - різновиди

Щоб різати метал різних видів, користуються різноманітними типами електроножиць. Вони поділяються на моделі:

Електричні ножиці для листової сталі

Інструмент відрізняється компактними розмірами, але дуже надійний. Працює дуже швидко, різання виконується точно. Під час роботи з такими ножицями практично немає відходів. З їх допомогою можна виконати не тільки прямолінійне, а й фасонне різання. Діють вони за тим самим принципом, що й звичайні ножиці. Матеріал, який потрібно нарізати, укладають між ножами, один з яких не рухається. Для руху другого ножа використовується електричний двигун. Щоб інструмент працював оптимально, здійснюється регулювання зазору між різальними деталями. Різати метал можна тільки з краю – це обов'язково потрібно враховувати.

Вирубні (висічні) ножиці

Такі ножиці по металу електричні можуть не тільки розрізати матеріал, а й зробити отвори в ньому. Подібний інструмент також застосовується для різання профнастилу або металочерепиці. Ріжучі частини представлені як матриці, яка нерухома, і пунсона. Пунсон здійснює зворотно-поступальні рухи, завдяки чому інструмент схожий на дирокол. За допомогою таких електро ножиць по металу різати деталь можна з будь-якої частини листа, але перед цим буде потрібно свердління отвору, через який потім проходитиме матриця. Інструмент відрізняється маневреністю, легко ріже найскладніші форми. На матеріалі будь-якої товщини зріз залишиться якісним, на ньому відсутні задирки.

Шлицеві ножиці

Подібний інструмент застосовується, якщо потрібний високоякісний зріз. У конструкції є два леза, одне з них нерухоме у вигляді літери "П". Різання здійснюється рухомим лезом. Ножиці відрізняються різом, товщина якого не більше 2 мм.

У Києві та інших містах України можна замовити та купити будь-які ножиці електричні, при цьому слід підбирати варіант, який максимально підходить для виконання конкретного завдання.

Де купити електричні ножиці за вигідною ціною?

Для роботи такий інструмент може використовувати живлення від мережі або акумуляторів. Слід зважити, що останні моделі мають обмеження за часом роботи. З іншого боку, в конструкції інструменту є шнур, який може заважати при виконанні робіт. Потужність може бути різною, від цього параметра залежить, матеріал якої товщини можна буде обробляти. Чим більша кількість оборотів - тим точнішим буде зріз.

На сайті santel.kiev.ua (Київ, Україна) можна купити електроножиці по металу та інший інструмент за прийнятною ціною, із швидкою доставкою по всій країні: Дніпро, Запоріжжя, Одеса. Заявка оформляється на сайті або по телефону, її обробка виконується того ж дня. У Києві забрати замовлення можна самостійно.

Время генерации: 0.560, запросов: 2369