пошук товару Графік роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00: Сб-Нд:ЗАМОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ КОШИК
Новий надійний насос Einhell GC-DP 1020 для відкачування забрудненої води з ємностей, резервуарів, ставків, будівельних ям, затоплених підвалів і т.д. Пропускає частинки діаметром 20 мм. Оснащений вимикачами поплавця для автоматичного режиму Увімк./Вимк. при різному рівні води.
Високоякісні матеріали, приводний вал, корпус та всі кріплення виготовлені з нержавіючої сталі – це гарантує не схильність до корозії та довгий термін служби.
Повноцінне механічне кільце ущільнювача насоса Einhell GC-DP 1020 N захищає потужний двигун і усуває необхідність у технічному обслуговуванні.
особливості:
- Корпус насоса з нержавіючої сталі
- Регульований по висоті поплавковий вимикач
- Ручка для перенесення
- Високоякісне кільце ущільнювача
- Універсальне з'єднання для 19 мм (3/4"), 25 мм (1"), 32 мм (1 ¼ ") і 38 мм (1 ½") шланга
- Вихідне з'єднання насоса G 1 ½ (47,8 мм) внутрішнє різьблення x G 1 ½ (47,8 мм) зовнішнє різьблення
- Намотка кабелю живлення на корпус насоса
Ви можете замовити Насос дренажний Einhell GC-DP 1020 N (4170773) в інтернет магазині будматеріалів та електроінструментів Santel.kiev.ua за телефоном (044) 277-93-40 або оформити заявку на сайті. Сантел – Ваш надійний партнер.
Ваш відгук може бути першим.